Berkin Zorla Taburcu Edilecek İddiasına Açıklama

 > -

Komadaki Berkin Elvan Hastaneden Kovuluyor!

Komadaki Berkin Elvan Hastaneden Kovuluyor!

Halen komada olan ve Gezi direnişi sırasında polisin müdahalesi ile yaralanarak komaya giren Berkin Elvan'ın hastane yönetimi tarafından eve gönderilmek istendiği öğrenildi.

İlk olarak Ethem Sarısülük 'ün ağabeyi Mustafa Sarısülük'ün Twitter 'dan duyurduğu olayı Berkin'in babası Sami Elvan da televizyonda yaptığı açıklama ile doğruladı. Berkin, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyor. Taburcu kararına doktorlar da karşı çıkarken, bazı milletvekillerinin hastaneye gittikleri öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

Berkin Zorla Taburcu Edilecek İddiasına Açıklama

Gezi direnişi sırasında polisin müdahalesi ile yaralanarak komaya giren ve günlerdir yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Berkin Elvan'ın hastane yönetimi tarafından eve gönderilmek istendiği öğrenildi.Ancak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, iddiayı Twitter'dan ''Berkin Elvan'nın tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir. Hastaneden çıkarılması söz konusu değildir'' sözleriyle yalanladı.

Berkin Elvan hala Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyor.

İlk olarak Ethem Sarısülük 'ün ağabeyi Mustafa Sarısülük'ün Twitter'dan duyurduğu olay, sosyal medyada da en çok konuşulan iddialar arasına girdi.

Mustafa Sarısülük, Twitter'da şöyle yazmıştı:

''Hastane Yonetimi, Berkin'i çıkarmak istiyor. "Gidin evinizde bekleyin" demişler Berkin'i de alıp. Milletvekilleri oraya gidiyor su anda. 14 yaşındaki Berkin Elvan okmeydanı hastanesinde yatmakta. Bilinci hala kapalı, enfeksiyon ateş vs var. Şu an itibariyle hastane taburcu edilmek isteniyor. Komadayken hemde.''

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ethem SarısülükİstanbulTwitterolay
Görüş Bildir