Gta 5'te 1 Değil 3 Ana Karakter Olacak!

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Gta 5'Te 1 Değil 3 Ana Karakter Olacak!

Gta 5'Te 1 Değil 3 Ana Karakter Olacak!

GameInformer 18 sayfa ayırdığı özel GTA 5 dosya konusunu patlatmaya çok yaklaşmışken kapağında oyunun ana karakterlerini yer aldığı bir artwork'ü paylaştı. "Karakterler" diyoruz çünkü bu sefer bir değil tam üç adet oynanabilir ana karakter yer alıyor oyunda . Seçmeli karakterler mi yoksa sırasıyla mı oynayacağız; orası net değil ama üçlümüz bunlar. Daha önce yüzlerini görsellerde görmüştük. Ayrıca hiçbirinin de adı Albert De Silva değil, daha önce dedikodusu çıktığı gibi. Ufak güncellemeleri bu haberimizde paylaşmaya devam edeceğiz...

GÜNCELLEME 1

-Karakterlerimizin adları Michael (diğerlerinden yaşlı gibi duran) , Trevor (redneck olan) ve Franklin

-Üç karakter arasında kolayca geçiş yapabileceğiz. Karakterlerin yolları kesişecek. Üç karakterin de yer aldığı bir helikopter görevinde isterseniz Trevor'u seçerek pilot olarak, isterseniz taramalı tüfek başına Michael ile, isterseniz de Franklin ile sniper kullanarak görevi tamamlayabileceksiniz.

-Oyun sadece PS3 ve Xbox360 için çıkacakmış gibi duruyor.

-Zaman öldürmek için yine onlarca aktivite yer alıyor. Bunların çoğu karaktere özgü. GTA 5'de RYO tarzı kişiselleştirmeler bulunmasa da görünüşünüzü değiştirebileceksiniz. Dilerseniz yoga, Jet Ski, uzun koşu, base jumping, tenis, golf (pek kapsamlı geliştirilmiş) yapabileceksiniz. GTA IV'teki romantik saatler, kaçamaklar ise bulunmayacak. Ama her karakterin kendine has arkadaşları olacak. Her biriyle vakit geçirmek ayrı bir keyif olacak. Bu arkadaşların bazılarının adları Lamar, Jimmy, Ron, Amanda.

-GTA V'te GTA IV'ten tanıdık simalar olacak ama bunlar önemsiz karakterler olacak. PS2 döneminde kalan GTA oyunları ile GTA V aynı evreni paylaşmayacak. GTA V çok ayrı bir evrende geçiyor yani. Asla CJ veya Tommy Vercetti göremeyeceğiz. Adını bildiğimiz çoğu karakter bu dünyada mitolojik, efsaneleşmiş karakterler olarak bilinecek.

-Oyunun çok ayrı bir ekonomisi olacak . Ev satın almak, çete kurmak gibi şeyler olacak ama önceki oyunlarda olanların çok ötesinde ve daha keyiflileri olacak. Telefon olayı yine yerini alıyor ama sadece görev aldığınız bir sistemden çıkıyor telefon. "İnternete girmek gibi şeylerde de kullanabileceksiniz" diyor Don Houser örneğin.

-RDR'deki gibi dinamik görev sistemi oyunda yerini alacak. İsterseniz görmezden gelebileceksiniz ama müdahele ederseniz nelerin olup olmayacağını görmeniz gerekecek.

  • Multiplayer modları olacak, Max Payne 3'ten alınan dersler oyuna uygulanacak ama daha kapsamlı detayları Rockstar açıklamayıp daha sonraya saklıyor.

-Seslendirme aktörleri olarak artık ünlü isimler kullanılmıyor . Rockstar bütçesini ve odağını daha basit ve aynı kalitede işler çıkarabilecekleri bir rotada karar kılmış.

  • Deniz kenarı aktiviteleri olacak. Deniz altını da tam teşekküllü keşfedebileceksiniz.

  • Çok heyecanlı silahlı soygun görevleri ağırlıklı olarak oyunda yer edecek.

-Görevlerdeki aksiyon durumuna göre değişen müzikler geliyor.

  • Yakın dövüş ve ateş etme sistemleri daha düzgün. Araba fizikleri ve araç sürme dinamikleri daha gerçekçi. Sanki bir yarış oyunu havasında.

  • GTA V, Red Dead Redemption, GTA IV ve GTA: San Andreas'ın toplamından DAHA BÜYÜK şekilde inşa edilmiş! ( ohalar )

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 28'lik editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

GolfKoreoyun
Görüş Bildir