Emin Çölaşan: 'Gizli Kayıt Rezaleti Önlenecek mi?'

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Emin ÇÖLAŞAN: Gizli kayıt rezaleti önlenecek mi?

Emin ÇÖLAŞAN: Gizli kayıt rezaleti önlenecek mi?

Türkiye bu AKP iktidarında en rezil dönemini yaşıyor. Belki soracaksınız “Sen hangi rezillikten söz ediyorsun” diye!..Haklısınız çünkü yeşertmeye kalkıştıkları bu İslam devletinde rezillik çok.
Telefon dinlemelerinden, insanların gizlice izlenip ses ve görüntü kayıtlarının alınmasından, sonra bunların yandaş medyaya servis edilip özel yaşamların utanmazca sergilenmesinden söz ediyorum.

Bugüne kadar olanların küçük bir bölümünü bile olsa anımsayın.

Nice insanların telefonları yasadışı yollarla dinlendi.

Nice insanlar gizlice izlendi, görüntüleri kayda alındı.

Bunların çoğunun izlenip dinlenmesi için verilmiş mahkeme kararları yoktu.

O halde bunları kim, hangi karanlık güçler yandaş medyaya servis ediyor ve yayınlatıyordu?

Adına yandaş medya dediğimiz bu AKP medyası “Müslüman” geçinir! Dinden imandan, Allah peygamberden dem vurur. Ama bunlar kadar yalancı, sahtekar, Müslümanlıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir medya topluluğu dünyanın hiçbir yerinde yoktur.

İktidar, kendi asker ve sivil karşıtlarını yok etmek amacıyla teknolojinin düğmesine yıllar önce bastı. Nice kimselerin telefonları gizlice dinlendi. Hoşlanmadıkları insanların ve eşlerinin arkasına gizli çekim yapan tipler takıldı. Ellerine tutuşturulmuş son model gizli kameralar devreye sokuldu.
Kravat iğnesi, kalem, anahtarlık, gözlük gibi nesnelere takılan, evlere ve işyerlerine yerleştirilen toplu iğne başı büyüklüğünde kameralar, adına “Böcek” denilen ses ve görüntü alma aygıtları…

Siyasetçiler, gazeteciler, subaylar ve eşleri özellikle izlendi.

Ortaya en rezil tablolar döküldü.

Bir sürü yalan ve iftira ile o masum insanların üzerine gidildi.

Yandaş medya her gün yeni bir kaset bulmuş olmanın keyfiyle havlatılırken, bazı insanlar bu ağır suçlamaya dayanamayıp intihar etmek zorunda kaldı.

Deniz Baykal bu yöntemle istifa ettirildi. Ankara’da Büyükşehir adaylığı için İ. Melih’in karşısına en güçlü aday olarak çıkacak olan Turgut Altınok’a aynı darbe vuruldu ve adaylıktan çekilmesi sağlandı.

Son seçim öncesinde bazı MHP milletvekilleri ile adaylar gizlice kasete alındı, hiçbiri seçime giremedi.

Nice komutanların, subayların başına aynı şey geldi. Subay eşlerine “Orospu” diye saldırmaktan utanmadılar. Ekrandan izlediğim bir görüntüyü hiç unutmuyorum. Bir hanım sokakta yürüyor ve bir eve giriyor. Hepsi o kadar. Bunun altına hanımın ve eşinin isimlerini de vererek “Halen tutuklu olan eşinin yakın arkadaşı olan falanca subayın apartmanına girerken görüntüsü. O subayla ilişkisi var” diye yazdılar.

Sonra o hanımın bir yakını beni aramıştı: “Emin Bey, falanca hanım bu iddialara dayanamadı, iki gün önce ilaç içerek intihar etti.” Bu haber medyaya hiç yansımadı.

Yarbay Ali Tatar da bu iftiralara dayanamayıp canına kıydı

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAli TatarAnkaraDarbeİntiharMilliyetçi Hareket Partisi
Görüş Bildir