Adıyamanlı Çift Bebeklerine 'Messi' Adını Verdi

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Çocuklarına "Messi" Adını Verdiler

Çocuklarına "Messi" Adını Verdiler

ADIYAMAN -Gölbaşı ilçesinde yaşayan çift, çocuklarına "Ali Umut Messi" adını verdi.

Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi'nin isminden esinlenerek "Ali Umut Messi" adını verdi.

BABA MESSİ HAYRANI

Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, "Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Messi Hayranlığı Bunu da Yaptırdı

Messi Hayranlığı Bunu da Yaptırdı

Gölbaşı ilçesinde yaşayan çift, çocuklarına “Ali Umut Messi ” adını verdi. Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi 'nin isminden esinlenerek “Ali Umut Messi” adını verdi.

Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, “Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum” diye konuştu.

Oğluna “Messi” adını vermesinden dolayı ailesinden ve yakın çevresinden olumlu tepki aldığını ifade eden Çeçen, oğlunun ileride futbolcu olmasını istediğini de sözlerine ekledi. Anne Nurgül Çeçen ise eşinin çocuklarına “Messi” ismini verme teklifini tereddüt etmeden kabul ettiğini kaydetti.

Samanyolu Haber

Haberin Tamamı İçin:

Adıyamanlı Çift Bebeklerine 'Messi' Adını Verdi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bir çift, önceki gün dünyaya gelen bebeklerine ''Ali Umut Messi'' adını verdi.

Rafet-Nurgül Çeçen çiftinin önceki gün erkek bebekleri dünyaya geldi. Çift, bebeklerine, İspanya'nın Barcelona kulübünde forma giyen Lionel Messi'nin isminden esinlenerek ''Ali Umut Messi'' adını verdi.

Futbolu çok sevdiğini ve Messi hayranı olduğunu belirten baba Rafet Çeçen, ''Evlenip de oğlum olduğu zaman (tekniği, yaratıcılığı, zekiliği ve efendiliğiyle dünyaya örnek bir futbolcunun ismini vereceğim) diye söz vermiştim. Messi'yi Barcelona'ya geldiği günden beri takip ediyorum. Messi tam da benim düşündüğüm şekilde bir futbolcu olduğu için oğlumun adını Ali Umut Messi koydum'' diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranBarcelonaİspanyaMessi
Görüş Bildir