Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ben,Sen, O! Gittikleri Tatilde Aynı Erkeğe Aşık Olup Üçlü İlişki Yaşamaya Başlayan Eşcinsel Çift

-

Thomas ve Jonny çifti, gittikleri bir tatilde Anthony ile karşılamışlar ve ona aşık olmuşlar. Poliamori olarak geçen çok-aşklı bir ilişki yaşamaya başlamışlar ve gayet de mutlulular. Bu üçlünün hikayesi ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

Thomas ve Jonny çifti gittikleri bir tatilde Anthony ile tanışmışlar ve onu ilişkilerine dahil etmeye karar vermişler.

Thomas (solda, 28) ve Jonny (ortada, 32) uzun bir süredir birlikteler ve mutlu bir ilişki yaşıyorlar. Batı Avustralya'nın Perth şehrinde bir tatil yapmaya karar veren çift, orada Anthony (sağda, 28) ile tanışıp ona aşık oluyorlar.

Thomas şöyle diyor; "Jonny ve ben daha önce poliamori ilişki yaşamayı düşündük hatta bununla ilgili birkaç belgesel izledik. Ama bizlik olmadığını düşünmüştük" diyor.

Thomas yaşadıklarını şöyle özetliyor; "Planladığımız bir şey değildi, Perth'e tatile gitmiştik ve birden 28 yaşındaki o muhteşem adam ile tanıştık. Asansörde Anthony ile karşılaştık. Aynı otelde kalıyormuşuz. Onu belki bölgede kullanılan eşcinsel flört sitesinden bulabiliriz diye düşündük ve bulduk. Sonra onunla tanıştık; başta sadece fiziksel olduğunu düşünmüştük fakat sonra işler ciddileşti." 

2018 yılının Temmuz ayında Anthony'yi ilişkilerine dahil eden çift şimdi üç kişilik "çok-aşklı" bir ilişki yaşıyor.

Poliamori yani çok-aşklılık, Latince'de çok anlamına gelen "poly" ve aşk anlamına gelen "amori" sözcüklerinin birleşiminden oluşuyor ve aynı anda birden fazla kişiye aşık olabilme anlamına geliyor. Bir süre fiziksel bir şekilde Anthony ile ilişkiye devam eden Thomas ve Jonny, oturup konuştuklarında Anthony'ye aşık olduklarını anlamışlar ve onu ilişkilerine davet etmişler. Ağustos ayından beri de birlikte mutlu bir ilişki yaşamaya başlamışlar.

Anthony ise şöyle söylüyor; "İlk başlarda sadece fizikseldi ve beni ilişkilerine davet etmelerine çok şaşırdım. Zor olacağını düşünmedim desem yalan olur ama aksine çok mutluyuz."

Üçlü, kimsenin kendini dışlanmış hissetmemesi için ilişkilerinde bazı kurallar koymuşlar. Hatta birbirlerine o kadar alışmışlar ki "Eğer Anthony bizi terk ederse ne yaparız bilmiyoruz, tek-eşlilliğe dönmek doğru hissettirmiyor" diyen çift onunla daha yakın olabilmek için Sydney'e taşınmayı planlıyorlar. Kurallardan en önemlisi ise birbirlerini asla birbirlerinden kıskanmıyorlar.

Eğer üçlüden ikisi birbiri ile tartışırsa, diğeri müdahale ediyor ve olayı bu şekilde kolayca çözüyorlar.

"Thomas'la iniş çıkışlarımız çok oldu, ama poliamori sayesinde şimdi tam olmuşuz ve büyümüşüz gibi hissediyoruz" diyen Jonny şöyle de ekliyor; "Biz birbirimiz tamamlıyoruz, heyecan verici olan da bu."

Eşcinsel evliliğin Avustralya'da yeni yasallaşmaya başlaması ile üçlü bir gün poliamori bir evlilik yapabileceklerini umuyorlar.

Çok mutlu olsalar da, Thomas ve Jonny, ilişkileri yeni olan ya da sağlam olduğunu düşünmeyen insanlara poliamoriyi önermiyorlar; "Biz çok şanslıydık ve her şey güzel gitti. Şimdi hayatımızın bir sonraki bölümünde ne olacağını merak ediyoruz."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
iameuhios

en azından şiddet yok sevgi var bu bile desteklemek için yeterli ve desteğe veya kösteğe ihtiyaç duymuyor gibiler zaten ickfclslf

lol-hiphop

şu cinsellikle ilgili içeriklerden ne kadar nefret eden varsa hepsi içeriklerin altında yorumlarda herkesten önce okumaya koşarlar ve ardından başımıza RTÜK kesilirler.

baybars14

Ulan salak rahatsızlığımızı nereye yazacağız, yorumları da bırak okuyalım müsaden olmaksızın.

lol-hiphop

rahatsızsan doktora git geri zekalı

ordekkac

3 ü de fena değilmiş ha ddlkjdl

ates86

Pornedio olacakken son anda onedio olmuş bu site...

Gizli Kullanıcı

Sadece başlığı gördüm ve içeriği okumadan yorum yapacağım. Doğuştan gelen birşey eyvallah kabulumuzdur herşeyden önce insan mı bizi o ilgilendirir ama sürekli içerik hazırlamak sürekli bir şirin gösterme çabası sürekli örnek davranışmış gibi sergilemek... Cinsiyeti vs herşeyi geçtim birde marifetmiş gibi 3 lü anlatıyorsun. Buraya 18 yaş altı bir sürü çoluk çocuk ta giriyordur ki 18 in bile yaşı ermez kişiliği oturmaz.. Bulvar gazetesine çevirdi editörleriniz burayı.Azıcık bilimden teknolojiden spordan ve başarılardan bahsedin. O onunla 3 lü yapmış , bu bunu 5 li bilmem ne yapmış...Homofobik olmayan insanlarıda zorla homofobik yapmaya çalışıyorsunuz...

Görüş Bildir