Ubisoft'un Gizemli Projesi Belli Oldu: Osiris

-

Ubisoft'un Gizemli Projesi Belli Oldu: Osiris

Ubisoft'un Gizemli Projesi Belli Oldu: Osiris

Prince of Persia projesi bekleyenlere kötü haber

2012'nin haziran ayında birkaç ekran görüntüsü nedeniyle Ubisoft Montreal'in yeni bir Prince of Persia oyunu üzerinde çalıştığı dedikodusu çıkmış , bu dedikodu da ağustos ayında gelen bir başka sızan ekran görüntüsüyle de tavan yapmıştı.

O günden beri sessizliğini koruyan bu gizemli proje, yeni gelen bir video sayesinde iyice kendini belli etti. Video ünlü filmlere harika müzikler yapan Mark Kilian 'dan geldi. Nitekim projenin yeni bir PoP oyunu olup olmadığı belli değil. Projenin adı " Osiris " ve antik Mısır döneminde geçtiği sanılıyor. Kahramanımız olabildiğince iri ve kıvraklığıyla değil de gücüyle "kahraman". Sızan video projeden pek çok motion-capture görüntüleri taşıyor. Kahraman, düşmanları ve halk sahnelerinin temeli oluşturan görüntüler arasında saniyelik gözüken konsept çalışmalara da denk gelebilirsiniz.

Ubisoft Montreal'in bu proje üzerinde hala çalışıp çalışmadığı da net değil. Bakalım Osiris'in kaderi ne olacak...

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

KoreMısır
Görüş Bildir