Pozantı Mağduru Genç Ölüme Atladı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Pozantı kurbanı çocuk intihar etti

Pozantı kurbanı çocuk intihar etti

Pozantı Cezaevi tecavüz ve taciz mağdurlarından B.E. 4. kattan atlayarak intihar etti. Tedavi altına alınan E.'nin, hayati tehlikesi bulunuyor.

Pozantı Cezaevi'ndeki taciz ve tecavüz uygulamalarının mağdurlarından B.E. 4. kattan atlayarak intihara teşebbüs etti. Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılan E'nin, hayati tehlikesi bulunuyor.**

Yaklaşık 2 ay önce Pozantı Cezaevi'nden tahliye olan 24 yaşındaki B.E., Adana 'nın Şakirpaşa Semti Obalar Mahallesi'nde bulunan amcasının evinin 4. katından atlayarak intihar girişiminde bulundu. E'nin kuzeni Murat E.'nin verdiği bilgilere göre, kuzeni yakalandığında 7 ayı aşkın Kürkçüler F Tipi Cezaevi'nde tutuldu. Sonra götürüldüğü Pozantı Cezaevi'nde 15 gün kaldıktan sonra tecavüz skandalının ortaya çıkması ile serbest bırakıldı. E., kuzeninin bırakıldıktan sonra travmayı atlamadığının altını çizerek, B.E.'un kendi kendine güldüğünü söyledi. "Dün gece amcası Ferhan E.'nin evine gitmiş. Öncesinden tanıdığı tüm mahalleliden helallik istemiş. Amcasının 4. kattaki evinin balkonundan kendisini aşağı bırakmış. Doktorlar ciğerinin patladığını, kaburgalarının kırıldığını ve hayati tehlikesinin bulunduğunu söylüyor" dedi.

B.E.'nin Adana Numune Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'ndeki tedavisi sürüyor.

Haberin Tamamı İçin:

Pozantı Mağduru Genç Ölüme Atladı

Pozantı Cezaevi'nde taciz ve tecavüze uğrayan çocuklardan biri olan B.E. 4. kattan atlayarak intihar girişiminde bulundu. Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılan B.E.'nin hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi.

Pozantı Cezaevi'nde yaşanan taciz ve tecavüz olaylarının açığa çıkarılmasının ardından, cezaevinde serbest bırakılan çocukların çoğu tekrar gözaltına alınarak, tutuklanmıştı. Dışarıda kalan çocuklar da yaşadıkları travmanın etkisinde kalarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyordu.

Yaklaşık 2 ay önce Pozantı Cezaevi'nden tahliye olan 24 yaşındaki B.E. Adana'nın Şakirpaşa Semti Obalar Mahallesi'nde bulunan amcasının evinin 4. kattından atlayarak intihar etti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AdanaİntiharTecavüztahliye
Görüş Bildir