Oyun Yapımcısı Chloe Sagal, Twitch.Tv'de İntihara Kalkıştı

Gamer-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Oyun Yapımcısı Chloe Sagal, Twitch.Tv'de İntihara Kalkıştı

Oyun Yapımcısı Chloe Sagal, Twitch.Tv'de İntihara Kalkıştı

Homesick'i geliştiren bağımsız yapımcı, canlı yayında intihar etmeye çalıştı. YAZAN Mert Yiğit Doğru

Homesick oynadınız mı bilmiyorum. Ben oynamamıştım ve Chloe Sagal ile de bu haber vasıtasıyla tanıştım. Kendisi, Homesick 'in yaratıcısı ve bir bağımsız yapımcı. Ve Twitch.tv' de bir avuç hap içerek kendini öldürmeye çalıştı.

Peki bunun nedeni neydi? Chloe Sagal, kendi iddiasına göre bir trafik kazası geçirmişti ve bu kazanın ardından vücudunda bir metal taşımaya başlamıştı. Bu metal, Sagal'ı ufak ufak zehirlemeye başladığı için de, yapımcının derhal ameliyat olması gerekiyordu. Ameliyat bedeli 15000$ civarında olduğundan Sagal, bu parayı IndieGoGo 'dan toplamaya karar verdi.

Topladı da... Ancak bu toplanan para, " Şüpheli " olduğu gerekçesiyle Chloe Sagal'a verilmedi ve Sagal, internet aleminde dolandırıcı ithamlarıyla yüzyüze geldi. Tüm bu olanlardan sonrasını tahmin ediyorsunuzdur az çok: Chloe Sagal depresyona girdi ve Indie Stone forumlarında şunları yazdı:

" Başaramadım.

Sevdiğim her şeyi elimden kaçırdım, sayısız kere denememe rağmen kendimi bile kurtaramadım. Tam bir korkağım.

...

Başka ne yazılır bilmiyorum. Konuşmaktan yoruldum artık.

Eğer son anlarımı izlemek gibi bir şey istiyorsanız (Twitch.tv linki)"

İzleyenlerin iddialarına göre bağımsız yapımcı, kamera karşısında bir avuç dolusu hap içti. Sonrasındaysa, yayın hakları ihlâlinden ötürü yayın kesildi. Chloe Sagal'a ne olduğu konusunda kesin bir bilgi yok şu anda, sadece iddialar var. Bu iddialara göre de Sagal, şu anda hastanede yatıyor ve hayatta .

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İntiharoyun
Görüş Bildir