Nihat Doğan'dan Levent Kırca'ya Şok Tweet!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Levent Kırca'dan Şoke Eden Sözler

Levent Kırca'dan Şoke Eden Sözler

Ünlü tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Sanatçılar Girişimi'nin düzenlediği gecede yaptığı konuşmada salonda bulunan herkesi şok etti.. Sanatçı Girişimi'nin Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlediği 'Reddediyoruz' başlıklı toplantıda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşma sırasının “İşi olduğu” gerekçesiyle öne çekilmesine sinirlenen Levent Kırca, yaklaşık beş bin kişinin katıldığı gecede, "Bu geceye geliyorsan, bekleyeceksin. İşi varmış diye gidiyormuş. Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu .....” dedi...

Haberin Tamamı İçin:

Levent Kırca o sözler için ne dedi?

Sanatçı Levent Kırca dün akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki Sanatçılar Girişimi etkinliğinde yaptığı konuşmayı Muhalifgazete'ye değerlendirdi.

Gecede parti propagandası yapmak doğru değildir diyen Kırca, "Bunu kendi partimden de herhangi biri yapsa doğru olmaz" dedi. Orası sanatçıların yeridir, politikacıların değil şeklinde konuşan Kırca, açıklamasını şöyle sürdürdü: Politikacı Meclis'te, mitingde konuşur; onun konuşma alanı çok fazladır. Ama o gece sanatçıların dertlerini, meramlarını anlatacağı bir yerdir. CHP sevdiğim bir parti, Kılıçdaroğlu sevdiğim bir insandır. Kişisel olarak da tanırım. ancak gündem dışına çıkıp, parti politikalarını anlatmasına sinirlendim."

Konuşması sırasında bir ara sinirlenerek; "Benim de işim var, belki bir karı buldum gidip onu dü...m" sözlerinin ise dil sürçmesi olduğunu belirten Kırca; "O Sinirle, heyecanla söylenmiş sözlerdir bunlar. Bir replikten kalmadır. Olmasa daha iyi olurdu tabii. Ama kavgada yumruk sayılmaz. Bunun öne çıkarılması doğru değildir" dedi.

Muhalif Gazete

Haberin Tamamı İçin:

Nihat Doğan'dan Levent Kırca'ya Şok Tweet!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşma sırasının “İşi olduğu” gerekçesiyle öne çekilmesine sinirlenen Levent Kırca'nın şok sözlerinin ardından sosyal medyada bir çok kişiden destek alan Levent Kırca'ya Nihat Doğan'dan sert bir yorum geldi: 'Duydum ki Levent Kırca'ya Aydın diyorlarmış.:) İddia Ediyorum Levent Kırca'nın Aydınlığı Rakı Masasını Aydınlatan Mum ışığı Kadardır. :)'

https://twitter.com/NihatDogan_ND/status/283324501964492800

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AydınCumhuriyet Halk PartisiKemal KılıçdaroğluLevent KırcaNihat DoğanTiyatrogündem
Görüş Bildir