İrfan Aktar: 'Fenerbahçe Sneijder'i Engellemeye Çalıştı'

 > -

İrfan Aktar: 'Fenerbahçe Sneijder'i Engellemeye Çalıştı'

İrfan Aktar: 'Fenerbahçe Sneijder'i Engellemeye Çalıştı'

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Fenerbahçe’nin Wesley Sneijder transferinde devreye girerek Hollandalı futbolcunun Galatasaray’a gelmesini engellemeye çalıştığını söyledi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif'e katılan Aktar, centilmenliğin karşıklı olması gerektiğini ve tek yönlü olduğunda bir anlamı olmadığını dile getirdi.

Aziz Yıldırım'ın yaptığı 'manipülasyon' yorumlarına da cevap veren İrfan Aktar, "Bunlar hoş şeyler değil. SPK Galatasaray'ın sermaye arttırımı için uygun olduğunu görmüş ve kararını buna göre vermiştir. Rakipler bundan rahatsız olmamalı. Centilmenlik tek taraflı olduğunda bir anlam ifade etmiyor. Centilmenlik karşıklı olmalıdır." ifadelerini kullandı.

Moratti randevu bile vermedi

Aktar, Fenerbahçeli yetkililerin Sneijder transferini bozmak istediğini belirterek, "Fenerbahçe Kulübü'nün yetkilileri Hooijdonk'la birlikte uçağa binip İtalya'ya giderek burada Moratti ile görüşmek istediler. Araştırabilirsiniz bunu. Moratti çok düzgün bir adam. Fenerli yöneticileri reddederek Galatasaray'la mutabakata vardığını belirtmiş." dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranAydınAziz YıldırımFenerbahçeFenerbahçe Spor KulübüGalatasaray Spor KulübüİtalyaWesley Sneijder
Görüş Bildir