Can Tanrıyar'ın Dayak Yeme Nedeni Ortaya Çıktı

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Can Tanrıyar'ın Dayak Yeme Nedeni Ortaya Çıktı

Can Tanrıyar'ın Dayak Yeme Nedeni Ortaya Çıktı

Can Tanrıyar'ın burnu neden mi kırıldı?

Petek Dinçöz'den olaylı bir şekilde boşanan Can Tanrıyar, Etiler'de yumruklu saldırıya uğradı. Burnu kırılan Tanrıyar ameliyat edildi. Saldırıyı Twitter hesabından duyuran Tanrıyar, kendisine saldıranlarla ilgili olarak "Urfalı olduğunu ve Petek ve annesiyle ilişkisi olduğunu söyleyen abuk subuk adamlarla mücadele ediyorum. O Petek'le annesi adına arayan Urfalı grup mu, yoksa tesadufi birisi mi bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam" dedi.

Tanrıyar bu açıklamaları yaparken olayın arkasından bambaşka bir şey çıktı. Sabah gazetesinden Sinan Özedincik'in haberine göre; Can Tanrıyar'ın burnu, unutkanlığı yüzünden kırılmış! Ünlü yapımcı, sarhoş gittiği çorbacıda tuvalet çıkışı fermuarını açık unutup o halde yan masaya gidince suratına küllük yemiş!

Can Tanrıyar; cuma akşamı gittiği Etiler'deki Sarıhan Gusto adlı çorbacıda saldırıya uğramış ve burnu kırılmıştı. Tanrıyar, o gece mekana 03.30'da gitmiş, yemek siparişini verip tuvaletin yolunu tutmuş.

Tanrıyar, tuvalet çıkışı karşı masada oturan kadınlı- erkekli bir grubun yanıda gidip "Ne bakıyorsunuz, sizi Petek mi gönderdi?" demiş. Ancak o an Tanrıyar'ın çekmeyi unuttuğu fermuarını gören kadın lardan biri çığlığı basmış. Masadaki erkek de önündeki küllüğü Tanrıyar'a fırlatmış. Olay sonrası Tanrıyar, mekanın sahibiyle karakola gidip küllük atan müşteriden şikayetçi olmuş.

Can Tanrıyar'a küllük atan müşterinin ailesiyle İstanbul'a eğlenmeye gelen İzmirli bir vatandaş olduğu öğrenildi. Etiler Karakolu ise olayın ardından mekandan kamera kayıtlarını istedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulTwitterolay
Görüş Bildir