Bayraktar: 'Kanı bozuk, Sütü Bozuk, Satılmış...'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Bayraktar: "Kanı bozuk, sütü bozuk, satılmış..."

Bayraktar: "Kanı bozuk, sütü bozuk, satılmış..."

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanını taşıyan ve bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı kim olursa olsun, eğer kanında bozukluk yoksa, eğer sütünde bozukluk yoksa terör olgusunun içinde olmaz" dedi.

Bayraktar, Türkiye Müteahhitler Birliği'nce düzenlenen toplantıda,Bingöl'de askeri konvoya yapılan saldırı sonucunda şehit olan askerlere Allah'tan rahmet, aileleri ve Türk milletine başsağlığı diledi.

Türkiye'nin çok boyutlu, çok çeşitli ve çok zor bir terör belasıyla karşı karşıya olduğuna işaret eden Bayraktar, ülkeyi bu beladan kurtaracaklarını bütün dünyanın bilmesi gerektiğini ifade etti.

Daha sonra yanında bulunan nüfus cüzdanını eline alıp gösteren Bayraktar, "Türkiye Cumhuriyeti'nin nüfus cüzdanını taşıyan ve bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı kim olursa olsun eğer kanında bozukluk yoksa, eğer sütünde bozukluk yoksa terör olgusunun içinde olmaz. Şu nüfus cüzdanını taşıyan kimse, bu, afedersiniz kahpeliğin içinde olmaz, olamaz. Bunların sütü bozuk, kanı bozuk veya satılmışlar" diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar Sert Konuştu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar Sert Konuştu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar, son günlerde yaşanan terör olaylarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bayraktar, "Terör belası, hepimizi çok derinden üzmektedir. Ciğerimizi yakmaktadır. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Vatanımızın, milletimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

Türkiye’nin terör belasından kurtulacağını belirten Bayraktar, “Türkiye Cumhuriyeti’nin nüfus cüzdanını taşıyan ve bu ülkeye vatandaşlık bağı ile bağlı kim olursa olsun, eğer kanında bozukluk yoksa, sütünde bozukluk yoksa terör olgusunun içinde olmaz” ifadelerini kullandı. Cebinden nüfus cüzdanını çıkartarak gösteren Bayraktar, “Şu nüfus cüzdanını taşıyan kimse, bu kahpeliğin içinde olamaz. Bunların ya kanı, sütü bozuktur ya da satılmışlardır” diye konuştu.

Üzüntülü olduklarını ama azimlerini kaybetmediklerini belirten Bayraktar, "Türkiye büyümeye ve gelişmeye devam edecektir” açıklamasında bulundu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BingölErdoğan BayraktarŞehitTerör
Görüş Bildir