Görüş Bildir

getirpet-j2 Haberleri

getirpet-j2 ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. getirpet-j2 ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Sen de Bir İyilik Yap! Sokakları Paylaştığımız Patili Dostlarımız İçin Yapabileceğiniz 12 Müthiş Şey
Sokaktaki dostlarımızla nerede karşılaşacağımız belli olmuyor. Neredeyse yaşadığımız her yerde patili arkadaşlarımız bizlere eşlik ediyorlar. Bazen bir köpekle eve kadar birlikte yolculuk ederken bazen oturduğumuz bir yerde kucağımızı ısıtan bir kedi bulabiliyoruz. Patili dostlarımız hayatlarımızın vazgeçilmezleri konumundalar. Peki sokaktaki dostlarımızın daha iyi hissetmelerini istemez misiniz? Sokak hayvanları için kolaylıkla yapabileceğiniz 12 şeyi sizler için hazırladık. Miyavlamalara ve tatlı havlamalara alışmanız uzun sürmeyecek!
Önceki Hayatlarında Birer Ninja Olduğundan Emin Olduğumuz 15 Kedi
Kediler bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bazen beklenmedik yerlerde saklanma ve tırmanma yetenekleri benzersiz olduklarını ortaya çıkarıyor. Damarlarında bariz bir şekilde ninja kanı taşıyorlar. Acaba önceki hayatlarında ninja olabilirler mi? Biz de önceki hayatlarında ninja olduğunu düşündüğümüz 15 kediyi buraya derledik. Hazırsanız, başlayalım!