Görüş Bildir

gencnesever Haberleri

gencnesever ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. gencnesever ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Türkiye’nin Yedi Bölgesinde Gün Doğumunu En İyi Şekilde İzleyebileceğiniz 9 Harika Lokasyon
Gün doğumunun verdiği pozitif enerji ile o gününüzün kötü geçme ihtimali yok. Erken saatlerde kalkıp sadece güneşin doğuşunu izlemek adeta bir terapi gibi. Her yerden parıltısını hissettiğimiz güneşin doğuşu aşağıdaki bu 9 yerde bir başka hissediliyor. Eşsiz manzarada güneşin doğuşunun tadını çıkarmak isteyenlere özel hazırladığımız liste...
Her Karış Toprağında Tarihin İzi Var: Sayısız Medeniyete Ev Sahipliği Yapan Anadolu’da Bulunan 10 Antik Kent
Anadolu binlerce yıldır birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptı. Her bir kültür yerini bir yenisine bırakarak kaybolmuş olsa da ardında silinmeyen kalıntılar bıraktı. Sizler için Anadolu'nun neden bu kadar özel olduğunu bir kez daha anlamanızı sağlayacak en etkileyici antik kentleri sıraladık.İşte Anadolu'nun birbirinden eşsiz özellikteki 10 antik kenti!
Mevlana Müzesi’nden Beyşehir Gölü‘ne: Mesnevi’nin Kenti Konya’da Yapabileceğiniz 11 Şey
Maneviyatı ile ünlü şehrimiz Konya; medrese, türbe, müze ve tarihi ev bakımından oldukça zengin bir kültüre ev sahipliği yapıyor. Merkezdedeki tarihi yapıları ile turizme katkı sağlayan Konya, aynı zamanda çevresindeki doğal güzellikler ile de görülmesi gereken odak noktalardan biri.Konya ve etrafında mutlaka gezilmesi gereken ilgi çekici lokasyonları sizin için araştırdık!
Tarihi Doğru Kaynaklardan Öğrenmek İsteyenler İçin Usta Tarihçilerin Kaleminden Çıkmış 10 Eser
Tarih kitabı denilince nedense akıllara okullarda zor geçilen tarih dersi ile ezber mantığı gelir. Ancak tarihin akışını öğrenmek, hem yaşanılan toprakların değerini anlamaya hem de geleceğe dair daha öngörülü olmaya yarar. Usta anlatıcıların elinden çıkan ve hikayeleştirerek öğretme mantığına dayanan kitaplar hafızalarda kısa sürede yer edinir.Tarih öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyen tarih tutkunları için bugünlere nasıl geldiğimizi gösteren harika kitaplar bulduk!