Görüş Bildir

Evde Kal Haberleri

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evimizde oturuyoruz, koronavirüsten uzak kalıyoruz ve Evde Kal içerikleriyle keyifli vakit geçiriyoruz. Evde geçirdiğiniz zaman boyunca eğlenmenizi sağlayacak Onedio içeriklerini buradan takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İşte Dev Liste! Bu Kadar Gerilim Bana Az Geldi Diyenlere Özel Tüm Zamanların En İyi 100 Korku Filmi
Korku filmleri izlemek isteyenler buraya! Tüm zamanların en iyi 100 korku filmini sizin için derledik ve bir araya getirdik. Korkunçlu periler, cinler, şeytanlar, lanetli evler, yaratıklar, paranormal olaylar derken bu dev listede kendi zevkinize göre bir film mutlaka bulabilirsiniz. Bu dev korku gerilim film listesi ile hem yeni hem de eski filmleri inceleyebilirsiniz. Dehşet dolu saatlere hazır olun! Filmlerin özetleri Beyazperde'den derlenmiştir. 
Tatlı Denilince Akan Suları Durduran Gluten Düşmanlarını Gülümsetecek 13 Tarif
Gluten buğday arpa gibi tahıllarda bulunan bir tip protein grubudur. Özellikle çölyak hastalarının düşmanı olan gluten onları birçok lezzetten uzakta tutar. Sadece çölyak hastaları değil glutenin zararlı olduğunu düşünen birçok insan da tatlı tercihlerini glutensiz olarak yaparlar. Tatlı seçenekleri çok kısıtlı olarak gözüken glutensiz ürünler sanıldığı kadar az değildir. İşte damak zevkinize göre çeşit çeşit yiyebileceğiniz glutensiz tatlılar.
Hangi Disney Prensesisin?
Evet kızlar, hepinizin içinde bir prenses yattığını zaten biliyoruz! Şimdi içinizdeki o prensesi ortaya çıkarma zamanı: Hangi Disney Prensesi olduğunu öğrenmek için hemen testi çözsene!
Sen Vecihi Sanıyorsun Ama O Aslında Ziya: Farkında Olmadan Karıştırdığımız 9 Türk Filmi
Bazı filmler var ki televizyonda gördüğümüz anda sanki hiç seyretmemişiz gibi aynı heyecanla yeniden seyrediyoruz. Hatta bazıları arşivimizin en güzel yerinde duruyor. Bir dönem Arzu Film efsanesinin ve unutulmayan senarist Sadık Şendil sayesinde aynı ekiple birden fazla film çekildi. Bazılarının konusu benzer, bazılarının ise kadrosu neredeyse aynı. Bu yüzden birbirine karıştırdığımız birçok film var. Bu durumu kolaylaştırmak için benzer filmleri bir araya getirip en akılda kalan sahneleri şöyle bir toparlayalım dedik. Kafanız karışınca açıp açıp bakarsınız :)
Vücudunuzu Meyve Yardımıyla Bahara Zıpkın Gibi Sokacak 15 Lezzetli Detoks Suyu
Detoks zamanı geldi. Hepimiz için en güzel haber baharın gelmesi. Baharın gelmesiyle doğa yenilenmeye başlıyor bu nedenle biz de doğaya ayak uydurup yenilenme ihtiyacı duyuyoruz. Kilo vermek ya da kışın vücudumuzda biriktirdiğimiz toksinlerden kurtulmak en güzeli oluyor. Bunun için tadı kötü karışımlara gerek yok! Tam tersine tadı güzel meyvelerle yenilenmenin tam zamanı!** Suları hazırladıktan sonra 2-8 saat kadar dolapta bekletmeniz gerekmektedir.