Görüş Bildir
Salak herif "AKP" diye, "Erdoğan" diye tutturunca "en son ne zaman 2 kalem pirzola yedin ?" diye soruyorum, tavuk gibi gıdaklamaya başlayıp Eror veriyor. Çok zevkli.
15 Beğeni
Kurban Bayramı öncesi vaka sayısı 5.Bin'lere kadar düşmüştü. Yeni kapanmalar geliyor, hepimizin gözü aydın. İflas eden eder, kalan sağlar bizimdir. Türkiye'nin en önemli özelliği gevşeklik. Şu "Bir şey olmaz" huyumuzdan bir türlü vazgeçemedik gitti. Allah belasını versin. Nush ile uslanmayana tekdir, tekdirden uslanmayanın hakkı kötektir. Bırakın börekçi, kahveci, pastahaneci, lokantacı v.s iflas etsin. Bunlar iflas ederse bu aslında onların değil, bizim suçumuz. Ne kadar aşı karşıtı mal varsa onların da ecdadına selam ederim.
7 Beğeni
ANAFİKİR ...1-) Oğuzhan Asiltürk AKP ile pazarlık yapmıştı, Millet Vekili için kota almıştı. Allah AKP ile işbirliği yapanı işte böyle çarpar. 2-) "Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı ve Yeni Şafak yazarı Bülent Orakoğlu" ...Türk Emniyeti işte böylelerine emanet. 3-) Maske takmaz, aşı yaptırmazsan sonu böyle olur.
1 Beğeni