Görüş Bildir
Kadının tehdit edildiği nokta annesinin öldürülmesi değil , kadına annenin babanı aldattığını babanın bunu yakaladığı için öldürdüğünü anlatacağım diye tehdit etmişler.
3 Beğeni
Böyle bir aile vardı senelerce haber oldular sonra bir üniversite incelemeye almak için eve kamera sistemi kurdular bu sefer niyeyse kameraların görmediği yerler yanıyordu ve ailenin üstü arandı hepsinden evin en küçük çocuğundan bile çakmak ve kibrit çıktı.
8 Beğeni
İyi be ette yemeyelim otta yemeyelim aç ölelim konu kapansın aaa :D okuyunca içimden böyle bağırmak geldi :D :D
7 Beğeni
Sana tam anlamıyla psikopat diyemeyiz ama insanlar seni bir ince delirtmiş! O kadar çok kazık yemişsin ki başka çare bırakılmamış sana. Sosyal mesafeni koymuşsun, kimseyle gereksiz samimiyete girmeyi tercih etmiyorsun. Gerektiği zaman can yakıyor, hak edilmedikçe kimseye bulaşmıyorsun. Yani sen kimsenin hayatını boşuna mahvetmiyorsun! Bizce sen şuanda geçiş dönemindesin. Özünde sıcakkanlı, arkadaş canlısı bir insansın. Umarız en kısa zamanda eski özüne dönebilirsin. Güvensizliğini yener, sadece temkinli davranarak sakinliğini koruyabilirsin. :) RESMEN BİR KİŞİLİK TESTİ :D
11 Beğeni