Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yatakta Hangi Alete Benziyorsun?

1.2bPAYLAŞIM

Haydi bakalım daha önce seks yapmışlar bir adım öne çıksın da testi çözerek yatakta hangi alete benzediklerini görsünler.

1. Önce bize hangi cinsiyetten hoşlandığını söyle.

Kadın
Erkek
Benim için farketmez

2. Hangi ünlüyle sevgili olmak isterdin desek?

Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Burak Özçivit
Serenay Sarıkaya
Beren Saat
Merve Boluğur

3. Ne kadar çabuk sinirlenen bir insan olduğunu puanla. (1 en düşük 6 en yüksek)

4. Aşağıdaki yatak odalarından hangisi senin için en ideali?

5. Hangisinde daha çok vakit geçiriyorsun?

Twitter
Onedio
Facebook
Instagram

6. Sence hangi oyunu oynamak daha keyifli?

Dama
İskambil
Okey
Satranç
Tavla
Bilardo

7. İmkanın olsa hangisini evcil hayvanın olarak beslemek istersin?

Kaplan
Zebra
Timsah
Geyik
Fil
Şahin

8. Son olarak hangi renk seni daha çok tahrik ediyor?

Dikiş makinesi!

Sen yatakta dikiş makinesi gibisin. Bitmek bilmez bir enerjin var ama duracağın yeri de iyi biliyorsun. Doğal olarak ustayı doğru seçtiğin zaman da ortaya çıkan sonuç mükemmel. Yalnız dikkat et acemilerin elinde harcanır gidersin. Kulağına küpe olsun.

Darbeli matkap!

Sen yatakta darbeli matkap gibisin. Hay maşallah. Senden ne uçan kurtulur ne de kaçan. Sürekli hücum pres sürekli baskı. Hiç geri vites yok hep ileri. Adeta bir libido patlaması. Senin gibi hardcore'cu eskisi kadar kalmadı artık. Vur vur inlesin komşular dinlesin.

Pompa!

Sen yatakta pompa gibisin. İşin gücün vakumlamak. Aslında bu işin duygusallığını seviyorsun ama belli bir yerden sonra da seni tutabilene aşk olsun. Onun da hastası ayrı tabii. Ama bazen de karşına bu ne be vatoz gibi yapıtın diyenlerin çıkması da normal. Herkesin kendi tercihi. Sen de sana uygun partneri bulursan samanlığı seyran etmen işten bile değil.

Tornavida!

Sen yatakta tornavida gibisin. Yavaşsın mavaşsın ama işini de tam layığıyla yapıyorsun. Senin gibisi her eve lazım. Alet çantasının olmazsa olmazısın zaten. Seni en çok zorlayan yalama olmuş vidalar. Bir de onları çevirebilsen elinden her şey gelmiş olacak ama o kadar kusur kadı kızında da olur.

Zıpkın!

Sen yatakta zıpkın gibisin. Atik, seri, vurdu mu yapıştıran ancak acemilerin elinde de çok tehlikeli. O yüzden dikkat et kendini acemilerin kollarına bırakma. Yoksa çok büyük sıkıntılar çıkar. Ama bir profesyonelin eline geçersen üff diyorum. Uçar gidersin. Attığını da 12'den vurursun.

Balta!

Sen yatakta balta gibisin. Tamam kabul bir vurdun mu ortadan ikiye yarma konusunda hiç sıkıntın yok ama bu işler yatakta öyle olmuyor. Azıcık başka şeyler de lazım. Romantizm de lazım. Sen direkt bodoslama olaya girenlerdensin. Yapma etme. İleride yaşlanınca anlarsın balta gibi yarmanın aslında tek başına bir anlam ifade etmediği. Performansta sıkıntı yok ancak diğer konularda kendini biraz geliştirsen hiç de fena olmaz.

Buzdolabı!

Sen yatakta buzdolabı gibisin. Belki içi boş değil ama soğuk ve sevimsiz. Öylece duruyorsun sadece. Ekstra yaptığın hiçbir şey yok. Hem kendine hem karşındaki yazık. Bizden söylemesi biraz daha çaba göster ve bu işi karşındakini geçtik sadece kendin için keyifli hale getir. Tavsiyelerimize kulak ver ve böyle gitmeyeceğinin farkına var.

Baskül!

Sen yatakta baskül gibisin! Yük ne kadar ağır olursa olsun çekmesini biliyorsun ama sana da yazık. Biraz dinlen biraz soluklan. Öyle her isteyeni her istediği zaman tartmak zorunda değilsin. Bir iki kere arıza ver yanlış tart bak bakalım bir daha senin gönlünü hoş tutmadan tarttırabilecekler mi kendilerini!

Vantilatör!

Sen yatakta vantilatör gibisin. Esmekte, gürlemekte problem yok. Bir konuşmaya başladın mı mangalda kül bırakmıyorsun ama soğutmuyorsun da. Lafa gelince şöyle iyi böyle harika icraate gelince yarım yamalak. Klima varken senin ömrün pek uzun olmaz bizden söylemesi. Gerçi senin de klimadan daha iyi olduğun özelliklerin yok değil. En azından klimaya göre daha içten, daha samimi, daha doğalsın. Çok daha 'bizden' birisin. Ama bu halinle yeterli değil. Yalnız az biraz çalışırsan üstesinden gelemeyeceğin bir şey olmadığını da eklemeden bitirmeyelim.

Jeneratör!

Sen yatakta jeneratör gibisin. O ne enerji! Gerçekten insanlar senin hızına yetişmekte zorluk çekiyor. Keşke herkes senin kadar randımanlı olsa. Azıcık benzinini aldın mı senden iyisi yok. Bu çalışkanlığınla her daim takdir toplamayı başarıyorsun. Karşındakini mutlu ettiğin için de partnerin seni mutlu etmek için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Benzinini hep süper dolduruyor. Gönlünü hoş tutup sana gözü gibi bakıyor. Kazan kazan dedikleri bu olsa gerek.

Mikser!

Sen yatakta mikser gibisin. Fazla dönmekten olacak kafan biraz karışık. Ancak devrini aldıktan sonra öyle bir performans sergiliyorsun ki gerçekten eline kimse su dökemez. Ancak kabına dökerler onu da sen zaten karıştırır hamur edersin. Performans gerçekten muhteşem. Seni ayakta alkışlamamak için hiçbir sebep yok. Bravo. Tebrik ederiz.

Somun!

Sen yatakta somun gibisin. Bir kitledin mi imkanı yok senden kurtulmanın. Önce etrafında pervane olup dönüyorsun sonra öyle bir yapışıyorsun ki seni ayırmak için özel çaba gerekiyor ki bazen o bile yetersiz kalıyor. Sımsıkı sararak bütün kontrolü kendi avuçlarının arasına alıyorsun. Sıkıysa senin istediğinden farklı bir şey yapsınlar. İmkanı yok yapamazlar. Asla izin vermezsin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ugur-yildiz19

vay be jenaratör cıktım trminatör gıbı :D

rasim-efe

Eskisi de DARBELİ Matkap

rasim-efe

Vantilatör :D

tc-bulent-gezgin

darbeli matkap :D

arcan-duran

Dikiş makinesı.Acemilerin elinde harcanıp gidermişim.Lakin bu aralar yokluktan acemilerede tavım :D

Görüş Bildir