Royals'a Bir Alkış! Çocukları Eşcinsel Olursa Ne Tepki Vereceği Sorusuna Kapak Gibi Cevap Veren Prens William

-

Çocuklarının eşcinsel olması ihtimalinde ne tepki vereceği sorulan Prens William, en güzel cevabı verdi...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/stephenlaconte/...

Geçtiğimiz gün Prens William, evsiz olan LGBTQ gençleri için kurulan bir derneği ziyarete gitti.

Bu sırada, gelecekte İngiltere Kralı olacak William'a, kendi çocukları eşcinsel olursa nasıl hissedeceği soruldu.

Prens bir saniye bile düşünmeden, "Benim açımdan hiçbir sorun yok." cevabını verdi.

Endişe edeceği tek şeyin, çocukları bu kadar göz önündeyken yaşayabilecekleri ayrımcılık ve bağnazlık olduğunu dile getirdi.

Prens William, bu konuyu daha önce eşi Kate Middleton ile görüştüğünü ve çocuklarıyla da konuştuklarını belirtti.

"Catherine ve ben, bizden hiçbir konuda çekinmemeleri için çocuklarımızla sürekli konuşuyoruz. Bence iletişim her şeyden önemli. Yardım edip, anlayabilmek için birçok konuda konuşmanız gerekiyor."

"Endişeleniyorum ama eşcinsel olmalarından değil, insanların buna verecekleri tepkiden ve üzerlerinde oluşacak baskıdan dolayı."

Röportajın sonunda tekrar çocuklarını her koşulda destekleyeceğini belirtti.

Ve son olarak herkesin LGBTQ insanlar için dünyayı daha iyi bir yer haline getirmekten sorumlu olduğunu şu cümleleri ile ifade etti:

"Bu insanlar için inşaa edilen bariyerler, nefret dolu sözler ve yaşadıkları ayrımcılık beni rahatsız ediyor. Hepimiz anlayabilir, yanlışları düzeltebilir ve bu önyargıları geçmişte bırakabiliriz."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseozyrt

Kraliçe 2. El : Şu andan itibaren kraliyet dışındasın..

zeynep-ulas2

ne kadar saçma sorular ne salak salak sorular bunlar

ercy

Tabi tabi, ağızlarına bir parmak bal çalmış çakal bunlar da seviniyor. Görün bakalım öyle bir durumda kraliyet ailesinden reddediliyor mu reddedilmiyor mu!

psyhedelichead

A-aa 3 çocuğu mu varmış bu prensin son 2 ne ara oldu, ne zaman doğdu hiiç haberim yok :o ama her şeyden önce 3 çocuğuyla iletişim halinde bir ebeveyn olmaları da çok güzeeel :)

tcdd18

Canıgönülden tebrik ediyorum bütün homofobiklere kapak olsun 👏👏

fernando-hull

Lezbiyenlerin% 24 ila% 90'ı eşleri tarafından psikolojik olarak istismara uğradığını bildirmiştir. Eşcinsel erkeklerin HIV'li olmaları erkeklerden 60 kat daha fazladır. Kaynak Erkek eşcinsellerin% 46'sı, heteroseksüel erkeklerin sadece% 7'sine kıyasla taciz edildiğini bildirmektedir. Eşcinsellerin düz insanların zihinsel hastalıkları olma olasılığı daha yüksektir. Lezbiyenlerin % 50'si cinsel istismara maruz kaldığı bildirildi. Lezbiyen, gey ve biseksüel gençlerin% 99,8'i 13 yıl içinde cinsel yönelimlerini değiştiriyor. Eşcinsel olan erkeklerin ve kadınların üçte ikisi beş yıl sonra oryantasyonlarını heteroseksüel olarak değiştiriyor. Lezbiyen, gey ya da biseksüel olarak tanımlamak, cinsel sorgulamaya veya karışıklığa neden olmaz.

fernando-hull

Londra'daki sekiz gey erkekten birinin HIV'si var. ABD nüfusunun% 1,65'i olan eşcinsel erkekler, ülkenin sifiliz vakalarının% 63'ünü oluşturuyor. 2010 yılında eşcinsellerin HIV tanısı almış diğer herkesten yaklaşık 200 kat daha fazlaydı. Eşcinsel erkeklerin Hepatit B'ye sahip olma olasılığı herkesten 15 kat daha fazladır. Eşcinsellerin yasa dışı uyuşturucu kullanmak ve düz insanlardan ziyade fazla içme oranı daha fazladır. Eşcinsellerin düz insanlardan kaygı, depresyon, bipolar bozukluk geçirme ve intihar etme olasılığı daha yüksektir.

fernando-hull

Seri katillerin% 40 ila% 60'ı eşcinseldir. Eşcinsel erkeklerin, eşleri tarafından düz erkeklerden daha fazla istismara uğramış olmaları muhtemeldir. Tek eşlilik çoğu eşcinsel ilişkinin merkezi bir özelliği değildir. Hollanda'da, “sabit bir ilişkide” ortalama eşcinselin yılda yedi ila sekiz ilişkisi vardır. Eski eşcinsellerin % 20'sinin 500'den fazla farklı seks partneri vardır. Eşcinsel erkekler arasındaki çoğu “uzun vadeli ilişkiler” sekiz yıldan daha az sürer. Kanada’daki eşcinsel Kanadalı erkekler arasında “yalnızca ilişkilerin% 25’i tek eşliydi. Bir çalışmada, eşcinsel erkeklerin sadece% 9'u tek eşli idi.

fernando-hull

Düz erkeklerin% 75'i tek eşli, eşcinsel erkeklerin sadece% 4,5'i. Berlin'de, “istikrarlı” ilişkilerde eşcinsel erkeklerin% 83'ü geçen yıl sık sık cinsel ilişki geçirdi Aktif eşcinsel erkekler arasında belsoğukluğu ve klamidya enfeksiyon oranları artmaktadır. Eşcinsel erkekler, nüfusun% 1'i, sifiliz vakalarının% 83'ünü oluşturmaktadır. Frengi neredeyse yok edildi, ancak eşcinsel erkekler arasında bir geri dönüş yaptı. Aktif eşcinsel erkeklerin, düz insanlardan anal kanseri olma olasılığı 17 kat daha fazladır. Lezbiyenlerin obezlik oranı, düz kadınların obez olma ihtimalinden 2,5 kat daha fazladır. Lezbiyenler düz kadınlara göre 2 kat yemek yeme bozuklukları geçirir Eşcinsel ve biseksüel erkekler, erkekler arasında HIV tanısının% 82'sini (26,375) ve tüm tanıları% 67'sini oluşturdu. " Şu anda, bir HIV enfeksiyonunun ömür boyu tedavi maliyetinin 379.668 $ olarak tahmin edilmektedir.

belissima89

peki. cok güzel cok acıklayıcı yazmışsın önce teşekkür ederim bence iyi bir farkındalık yazısı. Fakat anlayamadım insan bu risklerden ötürü nasıl değiştirebilir ki cinsel eğilimini ? sadece korunup dikkatli bir hayat yaşaması gerekir. Zaten hiç kimse, en gelişmiş medeniyetler de bile insan özentilikten veya can sıkıntısından eşcinsel olmaz, olmak istemez. yani bu bir duygu içten gelen birşey. çözüm ?

devemavisi

Ee bunlardan anlamamız gereken ne ? Homofobik olup nefret mi kusmalıyız?

himinini

yanarak ölürsün umarım. faşist köpek

fernando-hull

Faşist'in anlamını "seninle aynı fikirde olmayan herkes" yaptıklarını bilmiyordum.

Görüş Bildir