Çekim Gücüne Karşı Koyamayacağınız 13 Şey

 > -

Çekim Gücüne Karşı Koyamayacağınız 13 Şey

Bazı şeylerin çekim gücüne karşı koyamazsınız. Etkileri o kadar güçlüdür ki, ne kadar iradeli olursanız olun sizi çekerler.

Aynen Philips PowerPro Torbasız Elektrik Süpürgesi gibi! Doğadan esinlenen Power Cyclone teknolojisi ile tek seferde %40 daha fazla toz çekerek, zeminlerin daha az zahmetle çok daha temiz olmasını sağlar.

İşte çekim gücü Philips PowerPro Torbasız Elektrik Süpürgesi kadar güçlü olan şeyler!

Çikolata

Bundan 3500 yıl önce icad edilen çikolatanın ilk ismi neydi biliyor musunuz? "Tanrıların Yiyeceği"
Bir parçası ile endorfin hormonuna tavan yaptıran ve bizi mutluluğa boğan çikolata, içerdiği 300 farklı kimyasalla adeta bağımlılık yapıyor. İşte bu yüzden çikolataya asla ve asla hayır diyemiyoruz!

%80'e Varan İndirim

Yüzde seksene varan indirim miiii! Bunu şu anda duyuyor olsaydınız bu ekrana bakıyor olmazdınız. Sonuçta en erken giden en iyileri kapar!

Harika Bir Çift Ayakkabı

Vitrinde gördüğünüz an çekim gücüne kapıldığınız o harika ayakkabı sizin olana kadar rüyalarınızdan çıkmayacak biliyoruz.

Ayakkabılar aklınızı kemirecek ve onu tekrar görmek için vitrinin önünden defalarca geçeceksiniz.

Hortumlar

Şu çekim gücüne inanabiliyor musunuz? Kilometrekarelerce alanda ne var ne yoksa süpürüyor. Eminiz bu hortumun oluştuğu coğrafyada tek toz zerreciği kalmamıştır.

Power Cyclone!

Hortumların çekim gücüne karşı koyamayan pek çok adrenalin tutkunu var. Bu insanlara "Fırtına Avcısı" deniyor. Çekim merkezinin ne kadar yakınında olurlarsa o kadar keyif alıyorlar. Gerçekten inanılmaz.

Philips PowerPro ile yüksek çekim gücü yaratın!

Pırıl Pırıl Bir Gülümseme

Mesela James Franco'nun ki. Gülümseyişleri bazı insanları en çekici yapan detay. Zaten o çapkın gülümseyişin çekim gücü o kadar yüksek ki başka bir yerlerine bakmaya fırsat bulamıyorsunuz.

Yavru Kediler

Yavru kediler "gel beni mıncıkla" diyen minik mıknatıslar adeta. Mesela bu fotoğraftaki minnoş sizde de ekrana dokunma isteği uyandırmıyor mu?

Elmaslar

Özellikle büyük ve parlak olanlar. Fotoğrafta gördüğünüz dünyaca ünlü The Regent Elması. Çekim gücü o kadar yüksek ki çalınmış, uğruna cinayetler işlenmiş, Napolyon'un kılıcını süslemiş, şimdi ise Louvre Müzesinde binlerce ziyaretçinin arzu dolu bakışlarının hedefinde! Gerçek bir çekim noktası!

Çekim gücü kuralını iyi bilen Marilyn Monroe santimetrekare başına iliştirdiği sayısız elmas ile bir zamanlar dünyanın çekim merkeziydi. Akıllıca!

Alfonso Mateo

Küçük çocukların çekim gücü inanılmaz! Hem gıdıklamak istiyoruz hem de bizim olsunlar istiyoruz. Zaten başka nasıl "sen gel benim çocuğum ol" denir ki?

İşte bu soruyla en fazla karşılaşan minik yakışıklı Alfonso Mateo. O dünyanın en tarz çocuğu ve Facebook'ta tam 48.204 takipçisi var!

Türkan Şoray'ın Gözleri

Hülyalı bakan kapkara gözler adeta zamanı durduruyor ve hepimizi içine çekiyor. Çekim gücü yüksek gözlerinden sen suçlusun Sultan!

Paris

Paris: Şu anda nerede olmak isterdiniz sorusuna otomatik verilen yanıt. Dünyanın dört bir tarafından insanlar ömürlerinde bir defa da olsa Paris'i görmeyi hayal ediyor. Çekim gücü çok yüksek bu şehir bazı turistleri o kadar etkiliyor ki "Paris Sendromu" denilen bir hastalık bile var!

Turkuaz Deniz, Beyaz Kumlar ve Bu Şezlong

Şu an evde ya da ofiste bu görüntüyü görmek işkence olsa gerek. Ama o deniz, o kumlar ve şezlong orada ve bizi çekiyor. Karşı koymak neredeyse imkansız.

Elektrik Süpürgesi

Sakın bunu arkadaşınıza Philips PowerPro ile yapmayı denemeyin!

Karşınızda yeni Philips PowerPro Torbasız Elektrik Süpürgesi! Doğadan esinlenen Power Cyclone teknolojisi ile tek seferde %40 daha fazla toz çekerek, zeminlerin daha az zahmetle daha temiz olmasını sağlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
millens

HEPSİNE KARŞI KOYARIM:P

Gizli Kullanıcı

çikolatam olusun oda o olsun :)

Başlıklar

ÇikolataFacebookFırtınaminnoş
Görüş Bildir