Görüş Bildir

genc_kitapsever Haberleri

genc_kitapsever ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. genc_kitapsever ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Tarihi Doğru Kaynaklardan Öğrenmek İsteyenler İçin Usta Tarihçilerin Kaleminden Çıkmış 10 Eser
Tarih kitabı denilince nedense akıllara okullarda zor geçilen tarih dersi ile ezber mantığı gelir. Ancak tarihin akışını öğrenmek, hem yaşanılan toprakların değerini anlamaya hem de geleceğe dair daha öngörülü olmaya yarar. Usta anlatıcıların elinden çıkan ve hikayeleştirerek öğretme mantığına dayanan kitaplar hafızalarda kısa sürede yer edinir.Tarih öğrenmeye nereden başlayacağını bilemeyen tarih tutkunları için bugünlere nasıl geldiğimizi gösteren harika kitaplar bulduk!
Yüzüklerin Efendisi’ni Sevenlerin Elinden Hiç Düşürmeden Okuyacağı 8 Fantastik Seri
Rutinleşmiş yaşamın sıradanlığından, çalışıyorsak iş yerindeki stresten, özel hayatımızda problemler varsa negatif durumlardan uzaklaşmak için kimimiz 4-5 günlük bir deniz tatili için otel rezervasyonu yapar, kimimiz dedesinden kalan yazlığına gider, kimimiz ise sadece evde zaman geçirir. Evde geçirdiğimiz zamanı daha da renklendirip günlük hayatın sıradanlığından kaçarken kitaplar yardımımıza koşar ve fantastik kitaplara sığınırız. Bu içeriğimizde mistik dünyalardan uyumsuz maceralara kadar sıralanan birkaç kitap listeledik. Keyifli okumalar!
Size Yeniden Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandıracak Sıkılmadan Okuyabileceğiniz 11 Kısa Kitap
Kitap okuma alışkanlığı kazanmak istiyor ama nereden, hangi kitaptan başlayacağınızı tam olarak bilemiyor musunuz? Kitap okuma alışkanlığı kazanmaya çalışırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri sıkılmadan kitapları okuyabilmektir. Bundan dolayı da bu içeriğimizde sıkılmadan okuyabileceğiniz kısa kitapları sizin için listeledik, keyifli okumalar!