Görüş Bildir

genc_iyiliksever Haberleri

genc_iyiliksever ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. genc_iyiliksever ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Radyoculuğun Tarihine Doğru Yola Çıkıyoruz! En Özenilen Mesleklerden Biri Radyoculuk Hakkında 7 Bilgi
Radyolar, modern toplumun arabada ve evde yaygın kullanılan teknolojik araçlarıdır. Bu teknolojik araç, bugünün dünyasında kaç yaşında olursa olsun, oldukça popülerdir. Bu sebeple radyoculuk mesleği de en revaçta olan mesleklerdendir. Biz de geçmişten günümüze radyoculuk hakkındaki bilgileri buraya derledik. İşte, radyoculuk ve tarihi hakkında 7 bilgi.
Bol Bol Gülmenin ve Kahkaha Atmanın Hayatınıza Sağlayacağı 8 Katkı
Gülmek kadar çabasız ama bir o kadar da faydalı  şey çok azdır. Büyük küçük fark etmeksizin her insanın hayatında yer alan bir eylemdir. Yüksek sesli veya hafif tebessümlü bir gülümseme aslında vücudumuza o kadar fazla pozitif dönüş sağlar ki fark etmesek bile bizi iyileştirir.  Bu faydaları görmeniz ve hayatınızdan gülmeyi, kahkahayı eksik etmemeniz için 8 faydasını sizler için listeledik.
Foto Muhabirliğe Giriş 101: Foto Muhabirliğin Güzel Yanları ve Yaşanılan Zorluklarla İlgili 9 Şey
Foto muhabirliği, gazetecilikteki en renkli olduğu kadar neredeyse en zor branş olarak sayılır. Genel olarak bilinen muhabirlik branşı birkaç habere yoğunlaşırken foto muhabirleri, her olayı o an resmetmek zorundadır. Mitingleri izlerler, kamuya ait yeni bir projenin tanıtımına katılırlar ve bazen de kendilerini bir iç savaşın ortasında bulurlar. Çünkü haberleri nasıl duyduğumuz değil, genellikle nasıl gördüğümüz akılda kalıcıdır. Sözü daha fazla uzatmadan bu branşın artı ve eksilerine geçelim!