Görüş Bildir
Sherlock Holmes! Senin ruh ikizin Sherlock Holmes! Onun gibi detaycı ve kılı kırk yaran bir kişiliğin var. Çok insan canlısı olduğunuz söylenemez. Fazla sosyal de sayılmazsınız ama çevrenizdekiler zora düştüğünde ilk akla gelen siz oluyorsunuz. Sorunları çözmek sizin işiniz. Konsantre olmayı başardığınızda önünüzde hiç kimse duramaz. Aşk sizin için genelde ikinci planda ama aşka düşerseniz de ilişkiniz bir efsane olmaya aday. Oyunları, bulmacaları, başkaları için karmaşık görünen şeyleri çözmek size çocuk oyuncağı. Bundan da büyük bir keyif alıyorsunuz. Bir şey ilginç ise sizin radarınızda, değilse dünya yansa umrunuzda olmaz.
1 Beğeni
Sen Daenerys Targaryen ile birlikte olmalısın! Gerçek bir alfa karakter. Diplomat, lider vasıflı ve çok çekici. Senin ihtiyacın olan kadın tek başına çok güçlü, ama senin yanındayken olabilecek en rahat haliyle olmalı. Karşı tarafın güçlü duruşu seni gururlandırırken, senin yanındaki tavrıyla da kendine bir kez daha aşık ettirir diyebiliriz.
1 Beğeni
Zihin sarayında gezinen bir delisin! İşte hem algısı hem de zekâsı ile fırtınalar estirecek bir beyin daha! İnsan beyninin ilk dili olarak kabul edilen görsel zeka, beynimizin, düşünebildiğini resimlerle ya da fotoğraflarla anlatmasıyla hayatımızda yer edinir ve süre gelen hayatımız boyunca bizimle birliktedir. Sen de bu süreci en verimli şekilde kullanabilen ve yüksek algılama kapasiten sayesinde aralarında ilişki olmayan ve kolay kolay da kurulamayacak soyut ve somut olgular arasında kusursuz ve etkili ilişkiler kurabilen, analitik düşünebilen ve en önemlisi zihinsel işlevleri uyumlu bir şekilde belirli bir amaca yönelik olarak kullanabilen bir bireysin. Kendi beyninde geliştirdiğin bu yeteneğin sayesinde problemleri kolayca algılayıp, soyut kavramları dahi, anında zihin sarayında somut bir hale getirebiliyorsun. Bu sayede nerede, nasıl davranman gerektiğini şıp diye anlayabiliyorsun. İnsanla dolmuş bu dünyanın, senin gibilere daha çok ihtiyacı var!
0 Beğeni