Görüş Bildir
Markalar verilmemiş. Araştırmayı Sabahattin Zaim Üniversitesi yapmış. Haberin kaynağı Milliyet. Söyleyeceklerim bu kadar.
50 Beğeni
Son 2 cümleye kadar çok güzel içerik. Ama ne olursa olsun içgüdülerinizle hareket edin kadar mantıksız bir cümle duymamıştım uzun süredir. Bütün canlılığa hükmediyorsak eğer, bu içgüdülerimizden büyük oranda sıyrılmamız sayesindedir. İçgüdünüz size bebeğinizi en yakınınızda tutmanızı söyler ama bunun yanlış olduğunu az önce editörden öğrendiniz mesela. Bebeğinizi en iyi sizin tanıdığınız da doğru değil malesef, fizyolojik olarak bilim onu sizden çok daha iyi tanıyor. Doğrusunu araştırın, araştırmak kötü bir şey değil, bebek için de sizin için de en iyisi bu.
21 Beğeni
İlgilenirim uzay çalışmalarıyla zaman buldukça, ama bu haberi ilk kez burda gördüm. NASA yapsa onlarca kere görürdük bu haberi, ESA ve JAXA yapınca kimse konuşmuyor. PR çok önemli bir şey ya.
8 Beğeni
Tanı konuluyor, PET çekiliyor, kemoterapi veriliyor ve sonradan soğuk algınlığı olduğu mu ortaya çıkıyor? Hem de bir üniversite hastanesinde? Bu olayın tam olarak anlatıldığı gibi olduğunu size düşündüren şey nedir vatandaşlar? Bir tarafta doktor diğer tarafta hasta olunca suçlu doktordur, kural bu çünkü size göre. İnsanlar gençliğini harcıyor bu meslek için, ama halkın gözünde bu kadar çabuk harcanıyorlar işte.
47 Beğeni
Çok oy almasının anormal olduğunu söylemedim. Anormal olan yüzde 89'a yüzde 3 olması. Arsenal'de kariyer bitirmek emin ol yüzde 86'lık farktan daha fazla saygıyı hak ediyor.
0 Beğeni