Zihninizin Bir Kuru Yük Gemisi Olup Uzak Denizlere Açılmasını Sağlayacak 15 Dehşet Verici Düşünce

-
Abone ol

Bugün de kafamızda deli sorular var...

1. İnsan vücudu teknik olarak 12 yaşından itibaren üreme yeteneğine sahiptir, ancak beyin 25 yaşından önce gelişmeyi durdurmaz.

Yani zihinsel olarak 25 yaşından önce anne baba olmaya hazır değiliz ama vücudumuz birilerinin büyükanne/büyükbabası olmak için yeterince yaşlı sayılır.

2. Tütün şirketleri en iyi müşterilerini, prezervatif şirketleri ise gelecekteki potansiyel müşterilerini öldürüyor.

3. Eğer futbol olmasaydı, Messi normal bir insan olurdu. Belki de henüz var olmayan bir sporun en iyi oyuncusuyuz ve sırf bu yüzden şu an normal bir insanız.

4. Bir animasyon filmi, tanınmamış isimler tarafından seslendirilmeli. Çünkü ünlü bir oyuncunun sesine odaklanmak yerine filmde kaybolmak daha eğlenceli...

5. Megan Trainor, erkeklerin zayıf kadınlar yerine şişman kadınları tercih etmeleri gerektiğini söyleyen şarkısıyla ünlü ve zengin olduktan sonra çok kilo verdi.

6. Siz de zaman zaman mutfağınızın işgal ettiği alanda, bir zamanlar iki dev dinozorun destansı bir savaş yapmış olabileceğini düşünüyor musunuz?

7. Galiba birinden ayrılmanın en kötü tarafı yalnızlık hissi değil; dışarıda bir yerlerde artık güvenemeyeceğiniz birinin olduğunu bilmek...

8. Stockholm Sendromu, bestialite, linç ve kölelik temalı bir film olduğunu söylesek ve bu filmi tahmin etmenizi istesek, eminiz ki tahminleriniz arasında Disney'in "Güzel ve Çirkin"i olmazdı.

9. Eskiden çocuklara yabancı birinin arabasına binmemesi ve internette tanımadığı kişilerle konuşmaması gerektiği öğütlenirdi. Şimdi o çocuklar internette tanıştığı yabancıların arabalarına binmeye başladılar.

10. "Nasıl zengin oldum?" temalı kitap yazmış kişilerin ilk cümlesi, hiçbir zaman nasıl zengin olunacağını öğreten bir kitabı okuyarak zengin olmaya başladıkları olmuyor.

11. Çocuklarımız üç Star War üçlemesi, sekiz Harry Potter filmi ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesini istedikleri zaman izleyerek büyüyecekler. Acımızı anlamaları mümkün değil...

12. Bahse gireriz, ilk önce Game of Thrones tema şarkısını çaldığınız sürece komşuları rahatsız etmeden oldukça yüksek sesle seks yapabilirsiniz.

13. Bebek isimleri aslında bebek isimleri değil, sadece 'isim'.

14. Eğer Apple, bedeni ince gösteren bir kemer icat etseydi kesinlikle yok satardı.

15. Zenginlerin hızlı arabaları, özel jetleri, kocaman evleri, tasarım kıyafetleri, şef aşçıları, orijinal sanat eserleri ve sizinkiyle aynı model telefonları var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
logicaldoor

"Nasıl zengin oldum?" temalı kitap yazmış kişilerin ilk cümlesi, hiçbir zaman nasıl zengin olunacağını öğreten bir kitabı okuyarak zengin olmaya "başlamadıkları" olsa gerek...

gelecegin-zoologu

harry potter filmleri iğrenç ama kitaplar muhteşem. Asıl kitaplara değnmeliydiniz ve ben de istediğim zaman okudum bu arada :D

fatih-caner-olguncan

#14 anlamadım

bulent-ayaz-gulkiran

bende

gzm-ynklr

Çocuklarımız üç Star War üçlemesi, sekiz Harry Potter filmi ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesini istedikleri zaman izleyerek büyüyecekler. Acımızı anlamaları mümkün değil...

trambolin

Hiç bir zevk general Mobile 5 plus kullandığını düşünmüyorum :p

trambolin

Hiçbir zenginin

logicaldoor

Sanırım iphone'u kastediyordu :D

Görüş Bildir