Görüş Bildir

anne Haberleri

anne ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. anne ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Bitirmeniz Bile İmkansız! Netflix'in İddialı Korku Filmi 'Incantation'ı İzlemeye Asla Cesaret Edemeyeceksiniz
Netflix kaliteli bir korku filmine imza attı. Birçok sosyal medya platformunda gündeme gelen 'Incantation' filmi korku severlerle buluştu. Gerçek bir hikayeden uyarlandığı iddia edilen bu korku yapımı hem iyi hem kötü eleştirilerin odağı oldu. Detaylar içeriğimizin devamında! 👇Uyarı: İçeriğin devamı spoiler, kendine zarar verme ve katliam tasvirleri içeriyor. Ayrıca tripofobi (delik korkusu) ile mücadele eden kullanıcıların da temkinli olması önerilir.
Film Gibi Sokakları ile Sığacık: Sığacık'ta Neler Yapılır, Yeme İçme ve Kalacak Yerler
İzmir'in Seferihisar ilçesinde yer alan Sığacık, küçük bir yarımada üzerinde bulunuyor. Burası Seferihisar'da ve hatta İzmir'de en çok ziyaret edilen lokasyonlardan biri. Doğu tarafında limanı, batı tarafında plajları ile tam bir sahil kasabası hissi sunan Sığacık, Seferihisar'ın Sakin Şehir unvanını almasından sonra daha da ünlendi. Günümüzde 3 binden fazla nüfusa sahip olan Sığacık, sıcak ve samimi bir atmosferde tatil keyfi yapmak isteyenleri bekliyor. Peki Sığacık nerede? Sığacık'ta neler yapılır? İşte İzmir'in Seferihisar ilçesinin Sığacık Mahallesi hakkında tüm merak edilenler...
Emrata'nın, Eşi Sebastian Bear-McClard Tarafından Aldatıldığı İddiasından Sonra Yepyeni Bir Gelişme Yaşandı
Ünlü model Emily Ratajkowski yani Emrata'yı biliyorsunuzdur. Geçtiğimiz aylarda Sebastian Bear-McClard'ın, eşi Emrata'yı aldattığı iddia edilmiş ve ortalık çok fena karışmıştı hatırlarsanız. Yakın bir zamanda oğlu Sylvester ile New York'ta görüntülenen Ratajkowski'nin alyansını takmaması boşanma iddialarını daha da alevlendirmişti hatta. Tam da bu olayın ardından Emrata cephesinde aldatılma iddialarından ardından yeni gelişmeler yaşandı. Hadi gelin, detaylara hep birlikte bakalım...
Nil Keskin Keleş Yazio: Zeytin Ağacı Dizisi ve Dişiliğin Şifalandırılması
Kalp dostlarım merhaba... Bu köşeden uzun zamandır size iyi oluş halimiz, yaşam kalitemiz için içimizde dişilin ve erilin denge ve şifalanmasına yönelik çok bilgi ve bilgelik paylaştım. Son günlerde büyük bir keyifle ve bir çırpıda izlediğim Zeytin Ağacı dizisinin de özellikle bu konuyu ele alan, önemini vurgulayan sahneleri beni oldukça mutlu etti. Sizlerde izledikten sonra içindeki derinliği pekiştirmek adına da özellikle bu yazıyla yorumlamak istedim.
  • 1