Zengin Erkeklerle Hunharca Paralarını Yemek İçin Takılıp 'Feminist' Olduğunu Söyleyen Kadın

-

Yanlış anlaşılmasın sakın, bu 3 dil bilen ve uluslararası ilişkiler mezunu Jeanemarie Almulla'nın profesyonel mesleği!!!

25 yaşındaki genç kadın bir 'sugar baby'! Yani zengin erkeklerin isteği üzerine onlarla geziyor tozuyor, tatillere gidiyor, jet skilere biniyor... Bir zamanlar başörtüsü takmaya zorlanıp bir Arap şeyhiyle görücü usülü evlendirilen kadının hikayesini Dailymail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Pahalı akşam yemekleri, tekne partileri, özel tasarım çantaları Jeanemarie Almulla'nın günlük rutini diyebiliriz.

Florida'da yaşayan 25 yaşındaki genç kadın birden fazla 'sugar daddy' müşterisi tarafından yaşatıldığı bu süper lüks hayatın ona güç verdiğini anlatıyor.

Jeanemarie 15 yaşındayken Miss Avaloq Park şehir güzeli seçilmişti.

Bir zamanlar Birleşik Arap Emirlikleri'nde Abu Dhabi'de zorla evlendirilip baş örtüsü kullanmaya zorlanan Jeanemarie şimdiki hayatından oldukça memnun.

Güzelliğini ve zekasını kullanarak para kazandığını söyleyen kadın, hemcinslerine de aynı şeyi tavsiye ediyor. 

"Çok çalışmaktan kaçınmam ama akıllıca çalışmayı tercih ediyorum. Erkeklerin işi bu kadınlara bakmak ve bizimle ilgilenmek."

Kadınların güçlenmesi konusunda bir kitap yazan ve Lübnan'daki Filistinli göçmenlerle çalışan, kız izci gruplarına konuşmalar yapan kadın işiyle düşüncelerinin çatıştığını düşünmüyor.

Jeanemarie 3 dili akıcı şekilde konuşuyor ve uluslararası ilişkiler mezunu.

Artık bir ofis işine ve eski hayat tarzına asla dönemeyeceğini de ekliyor sözlerine...

"Arkadaşlarım beni jet skileriyle alıp tekne partilerine götürüyor, bundan sonra ofiste nasıl çalışabilirim ki?"

"Benim işim kendinizi değerli hissetmek aslında," diye anlattığı mesleğinde erkeklerle seks yapmak zorunda olmadığını çoğu müşterilerinin sadece sohbet etmek istediğini söylüyor.

Jeanemarie şöyle diyor: "Bu adamlar seks istemiyor. Seks isteselerdi bir eskorta ya da fahişeye giderlerdi. Sohbet istiyorlar, gerçekten akşam yemeğine çıkartabilecekleri birini istiyorlar."

"Neden size yardımcı olmasınlar ki? Çoğu insan bu işi seks işçiliği ile karıştırıyor. Bir seks işçisi gider, işini yapar parasını alır ve gider. Bir 'sugar baby' öyle değil, çoğu zaman işin içinde seks yok. Sizden seks beklenmiyor."

Yaşadığı lüks hayatı da sosyal medya hesabından keyifle paylaşıyor.

Bir zamanlar Lübnan'da yaşayan ve Filistinli göçmenlere gönüllü olarak İngilizce öğreten genç kadın artık jakuzisinde manzaranın tadını çıkardığını söylüyor.

"Miami'ye ilk geldiğimde hiçbir şeyim yoktu. Arabamda yaşıyordum. İnsanın elinde hiçbir şeyi olmamasını iyi bilirim," diye anlatıyor geçmişini.

Geçirdiği zorunlu evlilik bittikten sonra bu 'sugar baby' mesleğini düşünmüş.

Kadın platformlarında görev yapan Jeanemarie 2015 yılından beri bu işi profesyonel olarak yapıyor.

Çalıştığı internet sitesi üzerinden günde 50-100 mesaj aldığını söylüyor ve aynı anda birden fazla müşteri ile birlikte çalışabiliyor.

Florida Üniversitesi'nden mezun olduğunda borç içindeydi, bu sitenin hayatını kurtardığını, lüks hayat tarzına bayıldığını söylüyor.

"İnsanların ne düşündüğü umrumda değil!"

"Eğer sabah 9 akşam 5 bir işimiz varsa ve hayatınızdan nefret ediyorsanız tek yapmanız gereken kendinizi sevmek ve hayallerinizin peşinden gitmek. Çünkü sevdiğiniz şeyi yapınca hayat eğlenceli oluyor."

Ailesi ile BAE'de yaşadığı kısa sürenin ve geçirdiği zorunlu evliliğin ona çok şey öğrettiğini de üzerine basa basa tekrarlıyor.

"Sanırım o günler bugün kim olduğumu şekillendirdi. Çünkü zorla baş örtüsü taktım. Benimle Green Card almak için evlenen bir adamla mecburen yaşamaktan kendi evimde deniz manzarasında oturmaya kadar geldim."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmetygt.yoruk

para karşılığı erkeklerin zevki için çalışıp sonrada fenistim diyip kadınların güçlenmesiyle ilgili kitap yazmak vay arkadaş çözülemicek bir paradoks bu

okabe-rintarou

"3 dil bilen ve uluslararası ilişkiler mezunu Jeanemarie Almulla'nın" burda onemli olan bildiği 3 dil değil taşıdığı 2 memedir ama akıllı hatun paralı sığırlar olduğu surece daha cok kazanır

toreador

Bu tipe para veren adamin cok parasi olsa gerek baska turlu ustune para almak lazim

melisa-ayaz

güzel olsa içim yanmaz travesti tipi var kadında

kanlikontesdiyin

Kusura bakmayın ama buna sugar daddy değil ahlaksızlıkla para kazanmak denir :/

Görüş Bildir