Görüş Bildir
4- Diğer İzinler Uygulama size çağrı geldiği esnada bilmediğiniz numarayı göstermek için sürekli aktif kalmak zorundadır. Yoksa size her çağrı geldiğinde uygulama kendini sıfırdan açmaya çalışacak ve telefonunuzu donduracaktır. Bu yüzden uygulama uykuya geçme vs. gibi şeyleri istemeyecektir (Gayet Normal)
2 Beğeni
2- Telefon İzinleri Telefonunuza gelen çağrıları hızlı bir şekilde uygulamadan taramasını sağlayıp, kayıtlı olmayan numaraları diğer kişi rehberlerinde ki isimler ile karşılaştırıp, arayının kim olduğunu görmenizi sağlayan izinler (Gayet Normal) 3- Depolar Telefonunuza kurduğunuz uygulama tamamen internet tabanlı (webserv) çalıştığı için ve uygulamayı kullanan kişilerin sayısı sürekli arttığı için siz her uygulamayı açtığınız da tüm uygulama verilerini çekmeniz hem internetinizin kullanımını hem de telefonunuzun daha çok performans harcayıp yavaşlamasına (anlık) sebep olmamak için verileri otomatik olarak düşük boyutlarda telefonunuza kayıt eder. Eğer telefonunuzun kendi hafızında yer yok ise SD kart üzerine kayıt etmeye devam eder. (Gayet Normal)
4 Beğeni
Uygulamanın istediği izinlere biraz açıklık getirelim; 1- Kişilere Erişim İzinleri Bu uygulamanın asıl çalışma mantığı için gerekli izinler. Arayanın kim olduğunu öğrenmenizi sağlayan ve rehberinizde bulunan kişileri uygulama ile paylaşmayı sağlayan izinler (Gayet Normal)
4 Beğeni