Görüş Bildir
Hakiki manada iman edenler istisna kimseyi zamanın bozmayacağını hiç birimiz emin olarak söyleyemeyiz. Kitaptaki bilgiler kitapta kalır. 30 sene okursun yargının bağımsızlığı falan diye önüne bir koyarlar 90-60-90 anayasan değişir.
4 Beğeni
beşik, bana kocaman bir beşik gerekli dedi şeytan insan çocuklarını içine koyup da hepsini sallayabileceğim kocaman bir beşik.
0 Beğeni
Kişiler sorgulanmalıdır, İslam anlaşılmalıdır. Maalesef ülkemizde ve dünyada insanların sorgulanamadığı bir düzen içinde yetişiyor insanlar. Sen çinde çin tarihini eleştiremezsin, amerikada da amerika. Toplumlar din ve tarihleri noktasında şüpheye düşürse nasıl olacak da toplumsal birliktelik olacak Toplumsal birliktelik olmadan bir ülke nasıl gerek bilimsel gerek ahlaki gerek insani olarak gelişebilir. İslam toplumu insanı önceleyen mutlak gerçektir. Gücü eline alan siyaset yapan egolu insanların yaptıklarından ders çıkarılır, geçmiş geçmişte kalır. İbret alırsın olur biter. İslamı bize sorgulatanlar özgürlük ideasını ne denli sorguluyor. mustafa kemal Türkiye' de İslam ı sorgulanır hale getirmiştir o günden beri de ülkenin delinmedik yeri kalmamıştır.
0 Beğeni