Ünlü Olayım Derken Öldü

 > -

Ünlü Olma Uğruna 140 Metreden Yere Çakıldı!

ABD’de 22 yaşındaki Utah’lı Kyle Lee Stocking sosyal paylaşım sitesi Youtube’da ünlü olmak uğruna Corona Bölgesi’ndeki kanyondan halatla sallanırken, 140 metre yükseklikteki yerden yere çakılarak hayatını kaybetti.

ABD’de 22 yaşındaki Utah’lı Kyle Lee Stocking sosyal paylaşım sitesi Youtube’da ünlü olmak uğruna Corona Bölgesi’ndeki kanyondan halatla sallanırken, 140 metre yükseklikteki yerden yere çakılarak hayatını kaybetti. Yetkililerin açıklamasına göre halat uzunluğunu yanlış hesaplayan Stocking 5 arkadaşının arasında olay mahallinde hayatını kaybetti.

Sosyal paylaşım sitesi Youtube’da daha önce yayınlanan bir “Dünya’nın en büyük halatla sallanma” adlı video 17 milyondan fazla tıklama almıştı...

Haberin Tamamı İçin:

Ünlü Olayım Derken Öldü

Ünlü Olayım Derken Öldü

Sosyal paylaşım sitesi Youtube'da daha önce yayınlanan 'Dünyanın en büyük halatla sallanma' adlı video, 17 milyondan fazla tıklama almıştı. Son yıllarda oldukça popülerleşen bu aktivite hakkında Utah polisi, online halat ve kemer satan dolandırıcıları durdurmak için faaliyete geçmişti. Gerçekleştirilen aktivite herhangi bir ücrete tabi olmamasına rağmen, devlet bu aktiviteyi gerçekleştirenlerin yaşayacağı kazalarda sorumluluk üstlenmeyeceğini ifade etmişti.

22 yaşındaki Utah'lı Kyle Lee Stocking de, sosyal paylaşım sitesi Youtube'da ünlü olmak uğruna, Corona Bölgesi'ndeki kanyondan halatla sallanarak aşağıya atlarken, 140 metre yükseklikten yere çakılıp hayatını kaybetti. Yetkililerin açıklamasına göre, halat uzunluğunu yanlış hesaplayan Stocking, 5 arkadaşının arasında olay mahallinde öldü.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriYoutubeolay
Görüş Bildir