Küçük veya Büyük Memelere Sahip Kadınların Hayatlarındaki Farklılıkları Biliyor musunuz?

-

Büyük memelere sahip olmak bir dert, küçük memelere sahip olmak başka bir dert. Kadınların memelerinden çektikleri nelermiş bir bakalım!

1. Küçük memelere sahipseniz bedeninizi bilip rahatça internetten alışveriş yapabilirsiniz; ama büyük memelere sahipseniz aldığınız çoğu kıyafetin göğüs bölgesinin olmama olasılığı vardır.

2. Memeleriniz büyükse dekolte giymek oldukça zorludur, istediğiniz görüntüye ulaşamazsınız. Küçükse isterseniz komple dekolte giyin, mükemmel sonuç sizi bekler.

3. Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.

Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.
Küçük memelere sahipseniz mayo ya da bikini giydiğinizde bunca zaman desteklediğiniz her şey yalnız kalır; büyük memelere sahipseniz bunca zaman sakladıklarınız gün yüzüne çıkar.

4. Memeleriniz küçükse daima dolgulu sütyenleri tercih edersiniz, bulamadığınızda bu boşluğu doldurmak için yöntem geliştirirsiniz. Eğer memeleriniz büyükse, acaba ne taksam da 1 mm daha büyük gözükmese diye çabalarsınız.

5. Memeleriniz büyükse sütyeninizden çıkan balenler yüzünden tehlikedesiniz demektir, asla yerinde durmazlar. Küçükse bu çok da kafanıza takacağınız bir sorun değil, çünkü ağır gelecek hiçbir şey yok demektir.

6. Büyük memeleriniz varsa spor sütyeni giymek oldukça zor ve anlamsızdır, çünkü memelerinizi zapt etme yeteneğine sahip değildir. Küçükse problem yok, her şey tam da istediğiniz gibidir.

7. Küçük memelere sahipseniz uyurken istediğiniz pozisyonda yatabilirsiniz, sizi rahatsız edecek bir engeliniz yoktur. Ama büyükse işler pek de öyle değildir.

img7.mynet.com

8. Memeleriniz küçükse sütyensiz dolaşmak tamamen keyfinize kalmıştır, ama bunu büyük memelere yapamazsınız; anında özgürlüklerini ilan ederler!

9. Büyük memelerle koşmak hiç de kolay değildir. Dans etmek ve yürümekte olduğu gibi...

10. Aşırı güzel sütyenler ya da braletler küçük memelerde hiç de iyi durmazlar; ama büyük memelerde de durmazlar.

Tam da o mükemmel ölçüye sahip olanlar takipleşiyor!

11. Memeleriniz küçükse sarkmasına dair endişe beslemezsiniz, ama büyükse daha gençken size sarkmış gibi gelmeye başlar.

12. Memeleriniz büyükse nur topu gibi birer boyun ve sırt ağrınız olur; küçükse bunların olması için başka sebeplere ihtiyacınız vardır.

13. Memeleriniz küçükse straplez sütyen asla durmaz, büyükse zaten hiç durmaz. Straplez sütyenler asla durmazlar.

Unutmayın; hangi ölçüde olursa olsun, içinde siz olduktan sonra bütün bedenler güzel!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fangirl_butterfly

#8 güzel olmuş ama uçlar çok belli oluyor

k-pop-king-bangtan

Boşver sen nasılsan öyel yaşa!

fangirl_butterfly

neden heryerde sen varsın güzel a.r.m.y ?

k-pop-king-bangtan

şimdi görüyorum yorumunu sjjs

birpondicorn

Bu küçük memeleri olanlar için fukara tesellisi gibi olmamış mı ya? 😂

k3l3b3k

Büyüklerin Allah bin belasını vermiş. Küçük memeliler ne güzel rahat yaşıyolar. Bide biz büyük memelilerin yaşadıklarına bak. Dar giysen çok dikkat çeker, dekolte giysen güzel olur ama her fırlayacak hissi verir ama sütyensiz giyemediğin için zaten çok giyemezsin, sanırım tek faydası straplez tişörtleri tutuyor olmaları :D -keşke küçük memem olsa :( -

marblingg

Her ikisinin de derdi var *.* Büyük memede dekolte muhteşem duruyor, küçük memede rezalet *.* Büyük memede koşamıyorsun, küçük memede parende atarsın :) Öyle de dert böyle de dert yani.

Görüş Bildir