Cinsel İsteği Yerle Bir Eden 'Seks de Neymiş Uzak Olsun' Dedirten 15 Sinir Bozucu Durum

-

Seks hayatınızı bir oraya bir buraya sallandıran, keşke yaşanmasaydı dediğiniz durumları sıraladık. Herkesin seksi kendine diyor ve libido öldüren durumları açıklıyoruz!

Dileriz ki, bu gibi durumlarla karşılaşmaz ve hayatınıza libidonuz yüksek bir şekilde devam edebilirsiniz.

1. Ten uyumunu yakalayamamak.

Karşınızda inanılmaz hoşlandığınız birisi var ve yine de olmuyor. Yok ne yapsanız olmuyor işte. Oraya dokunayım burama dokunsun biraz öpüşelim, yok hepsi hikaye. Ten uyumu yoksa en iyisi siz iki yabancı olarak hayatınıza devam edin.

2. Seks esnasında söylenen saçma sapan cümleler...

Her şey güzel, tamam diyorsunuz harika bir cinsel hayat beni bekliyor. Çat! Öyle bir cümle kuruyor ki "Kalk çay koy da içelim hacı baba!" diyesi geliyor insanın.

3. Seviştiğiniz insana emirler vermek...

Karşınızdaki insan sevişmeyi bilmiyorsa ona emir vermek yerine odayı sessizce terk etmenin çok daha yararlı olacağını düşünenlerdeniz. Olmayınca olmuyor çok da takılmamak lazım.

4. Ağız kokusu. Kalk dişlerini fırçala kahrolası seni!

Hijyen konusuna değinmezsek olmaz. Bir insanı en itici kılan şeylerden birisi de muhakkak ki ağız kokusudur. Bu sorunun artık onlarca çözümü var. Kendi ağzına saygısı olmayan insan bir zahmet sevişmesin.

5. Depresyona girmek.

Hayatın tam anlamıyla amaçsız ve gereksiz geldiği depresyon dönemlerinde karşınıza deli divane aşık olduğunuz insanı da koysalar ı-ıh olmuyor.

6. Aşırı ter. Çok ter. Gereksiz Ter...

Bir de yaz aylarındaysak zaten bu kadar sıcağın kimseye faydasının olmadığı gibi partneriniz aşırı terliyorsa işte gitti libido.

7. Doğuştan gelen kötü ten kokusu.

Herkesin kendine özel bir ten kokusu var ve bazı insanlarınki ne yazık ki çok kötü kokuyor. Ne deodorantlar ne parfümler kullanırsa kullansınlar alttan bir yerden alıyorsunuz o kokuyu. Düşman başına...

8. Ereksiyon problemi yaşayan partner...

Bir denediniz olmadı. İki denediniz yine olmadı. Üç, dört, yok... İnsanın bir daha deneyesi gelmiyor, biliyoruz.

9. Erken boşalma problemi...

Karşınızdaki insan çok heyecanlıysa ve ilk sevişmeniz ise normal karşılanabilir bu durum sürekli bir hale gelmeye başladıysa artık pek normal karşılanmıyor ve tedavi olmayı kabul etmeniz gerekiyor.

10. Sesi açık kalan telefon... Uçak moduna alalım lütfen.

Bir oradan bildirim, bir buradan bildirim. Yahu sevişmeye çalışıyoruz şurada. Konsantrasyon kalmadı ki. Kapatın telefonları.

11. Utangaç tavırlar sergilemek.

Karşınızdaki insan ne kadar utangaç davranırsa akış o kadar ilerlemiyor. Olduğunuz yerde sayıyorsunuz. O nedenle sevişme evresine geldiğiniz insanla aranızda utanma, sıkılma gibi durumların olmaması gerekiyor. Yoksa, vay halimize...

12. Cinsellik konusunda eğitimsiz olmak

Partneriniz cinsellik konusunda pek eğitimli değilse sorunlar yaşamanız çok normal. Ne yapacağını bilmeyen, içinden geldiği gibi davranamayan birisi ile sevişmeye çalışmak ilişkide yaşanabilecek en kötü durumlardan bir tanesi.

13. Orgazm sorunları

Orgazm taklidi yapmayı istemeyen biriyseniz ve partneriniz size o harika orgazmı yaşatamıyor ise zaman içerisinde monotonlaşan cinsel hayatınız tamamen bitme yolunda demektir. Geçmişler olsun...

14. Ön sevişme nedir bilmezdin....

Bunu bilmeyen birine ne öğreteceksin ki zaten. Eğreti gelin miyiz...

15. Sert davranmanın dozunu kaçıranlar.

Sevişiyor muyuz dayak mı yiyoruz belli değil. Azıcık sakin olalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
apprentice

Yok ki!!!

emir___han

#4 ne öyle içine girmişsiniz

sukru-sukac

beta-huso

sadece erkekler için değil kadınlarda var böyle sorunlsr yaşatan her iki partner için geçerli bunlar

coldhearted

Bu içerik fazla bilimsel olmuş arizona kertenkeleleri için. Zira "nefes alsın yeter" mantığı hakim. Sado-mazo diye bir tabir var, hem acı çekmekten hem de acı vermekten hoşlanan sıkıntılı modeller. İlişki sırasında sevişiyolar mı otobüste yer kavgası mı ediyolar belli değil. Her neyse, sağlıklı bir cinsel birliktelik istiyorsa çift, 2 taraf da üstüne düşeni yapacak ki yapılan şey özel ve güzel olsun. "Ben bıraktım sen takıl" kafasıyla sex yapılmaz.

Başlıklar

CinsellikSeksiçayorgazm
Görüş Bildir