Bugün Hava Nasıl Olacak?

 > -

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre parçalı ve az bulutlu, İç Anadolu ve Doğu Anadolu'nun doğusu ile gece saatlerinden itibaren Ülkemizin batı kıyılarının çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde Marmara ile yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi, gece ve sabah saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunda buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. 

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının kuzey, iç ve doğu kesimlerde 1 ila 3 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. 

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, kuzey ve doğu bölgelerde güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

SİS HADİSESİ UYARISI: Gece ve sabah saatlerinde Marmara ile yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Görüş mesafesinde azalma, ulaşımda aksamalar vb.) tedbirli ve dikkatli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren batısının çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BOZCAADA Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 15

EDİRNE Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 7

İSTANBUL Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 13

KIRKLARELİ Parçalı ve az bulutlu, gece saatlerinden itibaren çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 7

EGE 

Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu, gece saatlerinden itibaren kıyılarının çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

A.KARAHİSAR Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 6

DENİZLİ Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 13

İZMİR Az bulutlu ve açık, gece saatlerinden itibaren parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 14

USAK Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 13

AKDENİZ

 Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimleri ile Hatay çevrelerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ADANA Parçalı ve az bulutlu 20

ANTALYA Az bulutlu 20

İSKENDERUN Az bulutlu 19

MERSİN Parçalı ve az bulutlu 19

İÇ ANADOLU 

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

AKSARAY Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 9

ANKARA Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 6

ESKİŞEHİR Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 7

KONYA Parçalı ve çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 8

BATI KARADENİZ 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BOLU Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 8

DÜZCE Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 11

KARABÜK Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 14

ZONGULDAK Az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 11

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.

AMASYA Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 11

SAMSUN Parçalı ve az bulutlu 16

TOKAT Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 10

TRABZON Parçalı bulutlu 15

DOĞU ANADOLU 

Parçalı ve az bulutlu, doğusunun çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi, bölgenin doğusunda ise buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ERZURUM Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. 3

HAKKARİ Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. 5

MALATYA Parçalı bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 11

VAN Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. 5

GÜNEYDOĞU ANADOLU

 Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

BATMAN Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 12

DİYARBAKIR Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 12

GAZİANTEP Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 13

ŞANLIURFA Parçalı ve az bulutlu, gece ve sabah saatlerinde yer yer pus ve sisli 15

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Batı Karadeniz'in batısı sabah saatlerinde sisli; Rüzgar: Doğu ve güneydoğudan 2 ila 4, doğusunda 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, doğusunda 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, sis anında zayıf.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde sisli; Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, Görüş: İyi, sis anında zayıf.

EGE Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren sağanak yağışlı; Rüzgar: Kuzey Ege'de güney ve güneybatı, Güney Ege'de güney ve güneydoğudan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve güneybatı, Doğu Akdeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Çok bulutlu, Rüzgâr: Doğu ve kuzeydoğu, akşam saatlerinden sonra doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,5m, Görüş: İyi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir