Görüş Bildir

Adana Haberleri

Adana, Türkiye'nin güneyinde ve Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı bir iklime sahiptir. Konumu itibarıyla zengin yer altı kaynaklarına sahip olan Adana ili, kültürel ve gastronomi açısından da oldukça zengindir.

Adana Büyükşehir Belediyesi

Türkiye'nin en kalabalık 7. şehri olan Adana ili, Güney'de Akdeniz Bölgesi'nde yer almaktadır. 5 merkez olmak üzere toplam 15 ilçeye sahip olan Adana'nın yüz ölçümü 13.844 km'dir. 2021 itibarıyla 2.263.373 nüfusa sahiptir. Plaka kodu 01'dir. Tarım, ticaret ve kültür şehri olan Adana aynı zamanda Türkiye'deki maden zengini olan 4.bölgedir. Adana Büyükşehir Belediye'sinin başkanı Zeydan Karalar'dır. Tüm bunların yanı sıra gastronomi şehri olan Adana'da çok fazla yemek çeşidi de bulunmaktadır. Adana geçmişten bugüne tarihi ve mimari alanda kendisine hayran bırakmaktadır.

Popüler İçerikler

'Adet' Kelimesine Sansür Uygulayan ATV'ye Farah Zeynep Abdullah'tan Kapak Gibi Yanıt!
Farah Zeynep Abdullah 2022 yılında Bergen filmiyle seyirci karşısına çıkmıştı. Beyaz perdede izlenme rekorları kıran Bergen seyirci tarafından çok beğenilmiş, başarılı oyuncumuz Farah Zeynep Abdullah ise takdir edilmişti. TV'de ilk kez ATV ekranlarında yayınlanan Bergen filminde ise 'bazı' sahneler sansürlenince Farah Zeynep Abdullah açtı ağzını yumdu gözünü!
Abubakar’ın Nani ile Dansı
Aslında ‘Lastik Patladı’ diye başlık atacaktım ama lastik haftalardır patlak. Bir süredir stepneler ile devam ediyordu. Sonunda kamyon Adana’da da tepetaklak oldu.Beşiktaş seyircisi bu deplasman maçında takımını yalnız bırakmamış. Utanç duyulacak bir futbol ile takım dört gol yemiş ama şampiyonluk için bel bağlanan Abubakar maç sonunda arkadaşı Nani ile sarmaş dolaş dans ediyor.Bu hazmedilebilecek bir davranış mıdır? Nani yakın arkadaşınsa stadyum dışında bir yerde buluşur, tebrik edersin. Ama o muhteşem seyirciyi stadyumda bu şekilde utandıramazsın.Bunda sonra Abubakar’ın oynayacağı maçlarda göstereceği performansın, atacağı gollerin benim için kıymetiharbiyesi kalmadı.