Görüş Bildir

Müge Anlı Haberleri

Müge Anlı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Müge Anlı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Metin Akpınar'ın Kızından Biyolojik Babalık İddiasının Reddedildiğini Duyuran Uğur Dündar'a Sert Çıkış
Metin Akpınar'ın kızı olduğunu söyleyerek mahkemeye başvuran ve davayı kazanan Duygu Nebioğlu açıklamalarıyla ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Ablasının babasının da ünlü bir gazeteci olduğunu öne sürerek bu kişinin Uğur Dündar olduğunu öne sürdü. Dündar'a babalık davasının açıldığı haberlerinden sonra öfke kusan Nilay Toprak'ın paylaşımını yayınlayan Duygu Nebioğlu'nun imalı sözleri yine dikkat çekti.
Bugün Mutlaka Okumanız Gereken 10 Köşe Yazısı
Dün olan bitenlere ve arka plan gelişmelere bakılırsa belli ki Erdem Başçı rahatsız; Başbakan'a böyle devam edemeyeceğini deklare etmiş olmalı. Başbakan'ın da zaman kazanmak istediği ve Başçı'yı ikna etmeye çalıştığı belli.Başbakan Yardımcısı Ali Babacan gibi adı istifa ettiği söylentilerine konu olan Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı’yı dün aradım. Merkez Bankası’ndan yapılan açıklamada önemsiz bir sağlık sorunu nedeniyle bugün öğleden sonra görev başında olabilecekti. Buruk bir ses tonuyla açtı telefonunu. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Antibiyotik kullanmaya başladığını söyledi. Hatta öyle ki dün sabah Merkez Bankası sözcüsü Yücel Yazar aracılığıyla ilettiğim geçmiş olsun dileklerim ulaşmış, teşekkür etti.