Görüş Bildir

Van Haberleri

Van ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Van ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Keanu Oyun Dünyasına Doyamadı: John Wick Mortal Kombat 1 Dövüşçülerinden Olabilirmiş
Mortal Kombat oyunlarının çıkış zamanına kadar en çok beklenen şeylerden biri, oyuna gelecek konuk dövüşçülerin açıklanmasıdır. Mortal Kombat 11'de  John Rambo, RoboCop, Spawn, Terminatör ve Joker karakterleri vardı. Bu kült karakterlerden sonra Mortal Kombat 1'de de oyuncuların beklentisi artmıştı ki büyük bir heyecan yakalayan John Cena'nın Peacemaker'ı, internet editlerinin bir numarası Homelander ve Omni-Man oyuna misafir karakter olarak eklendi. Ancak oyunun yaratıcısı Ed Boon'un yaptığı son açıklama iç çektirdi.
Deprem mi Oldu? 21 Eylül Perşembe 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem, Türkiye'nin sürekli karşı karşıya olduğu bir durumdur. Her gün farklı şiddetlerdeki sarsıntılar yaşanıyor ve bu sarsıntıların büyüklüğü ile merkez üssünün belirlenmesi için Kandilli Rasathanesi ve AFAD büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu önemli bilgiler, internet aracılığıyla hızla yayılarak, en son deprem haberleri vatandaşlarımıza iletiliyor. 21 Eylül Perşembe günü hangi bölgemizde deprem olduğu merak konusu. Peki, en son deprem nerede ve ne zaman oldu?İşte 21 Eylül tarihine ait AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin deprem bilgileri...
Yine Deprem mi Oldu? 19 Eylül Salı 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem meselesi, Türkiye'nin sürekli olarak karşı karşıya olduğu bir durum. Her gün çeşitli şiddetlerdeki sarsıntıları deneyimliyoruz. Bu durumda, Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın bu sarsıntıların büyüklüğünü ve merkezini belirlemeye yönelik gösterdikleri çaba, büyük bir önem arz ediyor. İnternetin hızıyla, en son deprem haberleri hızlı bir şekilde vatandaşlara sunuluyor. 19 Eylül Salı günü, ülkemizin hangi bölgesinde deprem olduğu merak konusu. Peki, en son deprem nerede ve ne zaman gerçekleşti? İşte, 19 Eylül ile ilgili AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden alınan deprem bilgileri.
Komplo Teorisi (Conspiracy Theory) Filminin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimdir? Komplo Teorisi Filmi Detayları
Komplo Teorisi filmi merak ediliyor. Filmi izlemeyi düşünenler, film ve konusunu arama motorlarında araştırıyor. Filmin başrollerini; Mel Gibson, Julia Roberts, Patrick Stewart, Cylk Cozart, Steve Kahan paylaşıyor. Komplo Teorisi filminde,Garip takıntıları olan, sürekli bir şeylerden kuşkulanan ve teoriler üreten New Yorklu taksi şoförü Jerry Fletcher, bu haliyle paranoyak bir kişilik çizmektedir.
Hayata Farklı Pencerelerden Bakmayı Sevenlere Özel 25 Film
Hayatı farklı açılardan görmeyi tercih eden, alışılmışın dışında bir bakış açısı arayan sinemaseverler için özenle seçilmiş 25 filmi bir araya getirdik. Bu filmler hayatın farklı yönlerini çeşitli perspektiflerden sunmayı hedefliyor. Her biri kendi alanında başyapıt olan bu filmler, size hayata dair yeni bakış açıları kazandıracak!Hazırsanız, hadi başlayalım!
16 Eylül Cumartesi Hava Durumu: İstanbul, Ankara, İzmir ve İl İl Hava Durumu!
16 Eylül Cumartesi günü hava durumunun nasıl olacağı araştırılıyor. Van, Ağrı, Artvin ve Ardahan çevrelerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Diğer bölgelerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Ülke genelinde sıcaklıklarda ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Peki 16 Eylül Çarşamba günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl?İşte, detaylar...
Yine Deprem mi Oldu? 16 Eylül Cumartesi 2023 AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi
Deprem, Türkiye'de sıkça karşılaşılan bir doğa olayıdır. Çeşitli büyüklüklerdeki sarsıntılarla her gün yüzleşiyoruz. Bu durumda, Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın sarsıntıların büyüklükleri ve merkez üssünün belirlenmesi konusundaki çalışmaları hayati önem taşımaktadır. İnternetin sunduğu hızla, son deprem bilgileri hızla vatandaşlara iletiliyor. 16 Eylül Cumartesi günü hangi bölgede deprem olduğu merak konusu. Peki, son deprem nerede ve ne zaman oldu?İşte 16 Eylül ile ilgili AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin deprem bilgileri.
17 Eylül Pazar Hava Durumu: İstanbul, Ankara, İzmir ve İl İl Hava Durumu!
17 Eylül Pazar günü hava durumunun nasıl olacağı araştırılıyor. Ülke genelinde az bulutlu ve açık bir hava beklenirken bazı bölgelerimizde ise gök gürültülü sağanak yağış olacağı tahmin ediliyor. Van, Ağrı, Artvin ve Ardahan çevrelerinde yağışların etkili olması bekleniyor. Ülke genelinde sıcaklıklarda ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor. Peki 17 Eylül Pazar günü hava nasıl olacak? Bugün hava nasıl?İşte, detaylar...