Görüş Bildir
Haberler
Alfa Kurt Filminin Konusu Nedir? Alfa Kurt Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Alfa Kurt Filminin Konusu Nedir? Alfa Kurt Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Elif
05.07.2022 - 12:39

2018 yılında vizyona giren Alfa Kurt filmi, tarihi- macera yapımları arasında yer alıyor. Kadrosunda pek çok başarılı oyuncunun bulunduğu film, son buzul çağında yaralı bir kurt ve kabilenin genç üyesi Kenda'nın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Filmde kurdu ise Çekoslovakyalı olan Chuck isimli kurt köpeği canlandırıyor. Peki Alfa Kurdu filminin konusu nedir? Alfa Kurdu filminin oyuncuları kimlerdir? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Alfa Kurt Filminin Konusu Nedir?

Alfa Kurt Filminin Konusu Nedir?

Eski Taş Devri'nin üçüncü devir zamanlarında bir avcı- toplayıcı grubu, kışın beslenme ihtiyacını karşılayabilmek için av gezisine çıkacaklardır. Kabilenin şefi olan Tau, oğlu Keda'yı ve onun arkadaşı Kappa'yı av için eğitime hazırlar. Şefin eşi Rho ise daha Keda'nın ava çıkmak için eğitilmemiş olduğunu düşünür. Şef Tau ise tam tersi düşüncededir ve Keda'yı da alıp yola çıkarlar.

Şef Tau, Keda'yı test etmek için yaban domuzunu öldürmesini ister. Fakat Keda tereddüt eder ve öldüremez. Avcıların yaktıkları ateş oldukça büyük bir dağ aslanının dikkatini çeker. Keda'nın arkadaşı Kappa'yı kapar ve öldürür. Bizon sürüsünü gören avcılar onu uçurumdan aşağıya atmaya çalışır. Ancak bizonların başı Keda'yı kaparak onu uçurumdan aşağıya atar. Keda, uçurumun bir kenarına tutunarak hayatta kalır. Ancak, Keda daha fazla tutunamaz yere düşer. Şef Tau ise oğlunu kurtarmak için aşağıya gelir ama onun öldüğünü düşünür, geri döner.

Keda, başına gelen bir akbaba sayesinde uyanır. Kendisini ölü sanan akbabanın boğazını sıkarak öldürür. Keda, kurtulunca kendisine yapılan anma törenini görür ve köye tek başına gitmesi gerektiğini fark eder. Keda, yolda bir kurt sürüsü ile mücadele eder. Ağaca tırmanarak sürüden kurtulur. Sürü üyelerinden geri de kalanlara saldırır ve yaralar. Ancak Keda, kurda acıdığı için onu iyileştirmeye çalışır. Kurdun güvenini kazanan Keda, ona Alpha ismini verir.

Keda ve kurt, köye doğru yola çıkarlar. İkisi birlikte hayvanları avlayarak hayatta kalırlar. Başka bir kurt sürüsü Keda ve Alpha'ya saldırmaya çalışır. Fakat Keda'yı kurdun arkadaşı olduğunu görünce bırakırlar. Alpha diğer kurt sürüsüne katılsa da Keda'nın birkaç kez hayatını kurtarır. Keda ve Alpha, birçok engelden sonra yaralı şekilde köye ulaşırlar. Keda'nın ailesi onları görünce hem gururlanır hem de çok sevinir.

Alfa Kurt Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Alfa Kurt Filminin Oyuncuları Kimlerdir?
  • Kodi Smith

  • Johannes Haukur Johannesson

  • Natassia Malthe

  • Marcin Kowalczyk

  • Jens Hulten

  • Leonar Varela

  • Mercedes de la Zerda

  • Spencer Bogaert

  • Morgan Freeman

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın