Görüş Bildir

Morgan Freeman Haberleri

Morgan Freeman ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Morgan Freeman ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Gişede Para Basan 20 Oyuncu
Teknoloji ve iş dünyasının en popüler web sitelerinden biri olan ABD'li Business Insider, Hollywood'un en çok kazandıran 20 oyuncusunu belirledi. Sıralama, kariyeri boyunca rol aldığı filmlerin toplam gişe hasılatlarına göre en çok kazandıran sinema oyuncuları sıralandı. 20 kişinin yer aldığı listede ilk 10'da hiç kadın oyuncu yer almıyor. 20 kişilik listenin tamamında ise sadece iki kadın oyuncu var. İşte Hollywood'un en çok kazandıran oyuncuları... 1- Tom Hanks Toplam hasılat: 4,26 milyar dolar 2- Morgan Freeman Toplam hasılat: 4 milyar dolar 3- Harrison Ford Toplam hasılat: 3,85 milyar dolar 4- Eddie Murphy Toplam hasılat: 3,81 milyar dolar 5- Samuel L. Jackson Toplam hasılat: 3,74 milyar dolar 6- Tom Cruise Toplam hasılat: 3,29 milyar dolar 7- Bruce Willis Toplam hasılat: 3,17 milyar dolar 8- Robin Williams Toplam hasılat: 3,16 milyar dolar 9- Johnny Depp Toplam hasılat: 3,07 milyar dolar 10- Robert Downey Jr. Toplam hasılat: 3 milyar dolar 11- Michael Caine Toplam hasılat: 2,94 milyar dolar 12- Robert DeNiro Toplam hasılat: 2,9 milyar dolar 13- Cameron Diaz Toplam hasılat: 2,82 milyar dolar 14- Gary Oldman Toplam hasılat: 2,81 milyar dolar 15- Will Smith Toplam hasılat: 2,76 milyar dolar 16- Matt Damon Toplam hasılat: 2,71 milyar dolar 17- Ben Stiller Toplam hasılat: 2,67 milyar dolar 18- Ian McKellen Toplam hasılat: 2,63 milyar dolar 19- Julia Roberts Toplam hasılat: 2,64 milyar dolar 20- Liam Neeson Toplam hasılat: 2,62 milyar dolarGAZETEPORT / MAGAZİN 
Sinematik Evrene Buyrun! Tüm Zamanların En İyi 50 Süper Kahraman Filmi
Süper kahraman filmleri olduk olası hep çok sevmişizdir. Vurdulu kırdılı sahneler, çatışmalar ve kahramanların tüm insanlığı kurtarması, ütopik zamanlar, kötüler derken kendimizi bir anda maceranın içinde buluveririz. Son yıllardaki Marvel Comics ve DC Comics kapışması, her yıl gişe rekorları kıran filmlerin ve kahramanların çıkması ile süper kahraman filmlerini daha çok sevmeye ve hayatımızın içinde bulmaya başladık. Bu filmleri izlemek çoğu sinemasevere ve çizgi roman tutkunlarına harika anlar yaşatıyor. Kimi süper kahramanlar çizgi filmlerden, kimi kahramanlar ise çizgi romanlardan beyaz perdeye aktarıldı. Güncel ve en iyi süper kahraman filmleri listesini sizin için hazırladık. 2017 ve 2018 filmleri ile güncellenmiştir.Sizce en süper kahraman hangisi?Film açıklamaları beyazperde.com adresinden alınmıştır.