Görüş Bildir

evdehayatvar Haberleri

Kendimizin ve çevremizin sağlığını korumak adına evimizde oturuyoruz, koronavirüsten uzak kalıyoruz ve EvdeHayat Var içerikleriyle keyifli vakit geçiriyoruz. Evde geçirdiğiniz zaman boyunca eğlenmenizi sağlayacak film, dizi, müzik, belgesel ve bir çok eğlenceli Onedio içeriğini buradan takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Hangi Pop Müzik Dönemine Aitsin?
''Yoo canım, ben daha çok jazz...'' diyenimiz bile pop müziği kıyısından köşesinden tatmış, günlerce ağzına nakaratlar dolamıştır. Peki yıldan yıla hatta günden güne değişim gösteren pop müzik kültürünün sen hangi dönemine aitsin?!
Ölmeden Önce Mutlaka İzlemeniz Gereken 20 Belgesel Film
Film, Meksika-Amerika arasındaki sınırda gerçekleşen uyuşturucu gerilimine odaklanıyor. 'El Doctor' diye bilinen Doktor Jose Mireles hayatını sürdürdüğü bölgede senelerdir hüküm sürmekte olan vahşi uyuşturucu karteline karşı başkaldıran Autodefensas isimli sivil hareketin başıdır. Diğer taraftan Arizona'da Cocaine Alley diye tanınan 52 mil uzunluğundaki uzun çöl koridorunda karşılaştığımız Tim Foley ise Meksika'daki uyuşturucu savaşlarının sınırın dışına taşmaması için uğraşan Arizona Border REcon isimli paramilitar grubu yönetmektedir.IMDb: 7,4/10
Buz Kesen Bünyelere: İçinizi Şömine Sıcaklığında Isıtacak IMDb Puanı 7'lerde Seyreden 27 Film
Soğuklardan tir tir titrediğimiz şu günlerde kombinin derecesini yükseltmeden ısınmanızı sağlayacak film önerilerimiz bu listede. Bazıları neredeyse kült olmuş, bazılarıysa kıyıda köşede kalmış olabilir ama hepsinin ortak noktası bittikten sonra yüzünüzde hiç unutmayacağınız güzel bir tebessüm bırakması...  😌🎬Sıralama IMDb puanlarına göre yapılmış, film açıklamaları Beyazperde.com'dan alınmıştır.