Görüş Bildir
Bak bu doğru kaliteli bilinçli genlerin çoğaltılması gerekirken kaliteli genler sabit kalıyor ; aksine kalitesizler de durdurulmak bir yana kanser gibi çoğalıyor o yüzden de dünya bu hale geldi.
13 Beğeni
4 4 lük deli cesaretli akıllı insanları , sayısız köfte çeşitleri, güzelleri , boşuna demiyoruz "Sevdigim yar Malatya'ya değmeli "...
2 Beğeni
Kayısı,kiraz,ceviz,türkü,Mercedes Kadir,buz gibi suları,yarış atları...
4 Beğeni
"dans pistinin tozunu attıran, balo salonuna girdiğinde tüm kafaları kendine çevirten, Floransa'nın sokaklarında salına salına gezmek gibi hayalleri olan yurt dışında yaşama hayalleri kuran" ne zeka göstergeleri ama yav he he tamam bi bitmediniz mk şu daha havalı o daha zeki bu daha güzel olayını ,zekada önemli olan nicelik değil niteliğidir nasıl ne yönde ne kadarını kullanabildiğindir.
0 Beğeni
Bu sarışın değil bildiğin esmer , sadece gitmiş saçlarını da kendine benzetmek isteyip b.k rengi yapmış (ondan çakma demişler) haa bu renk olmuş da yakışmış mı derseniz yok yine aynı b.kun sarısı olmuş b.k b.ktur işte rengi değiştiriyorlar ama kokuya çözüm bulamadıklarından kendilerini bi şekilde belli ediyorlar.
0 Beğeni