Görüş Bildir
Kaddafinin arkasındada aşiretler, sözü dinlenir diplomatlar, ordunun büyük gücü vardı. Ama bir insanın sonu gelmişse onu anca azrail kurtarır. Korumaların %80'i = 1200'ü kendi koruması ise bu korumalara maaş verecek kadar parayı nerden buluyor. Elbetteki devletin kasasından veriyor şahsi korumasına. Haydi duyelim oğlu "ticaret yaptığı" için zengin ve bu şahsi korumaların parasını oğlu ödüyor. Bu korumaların altında neden resmi plakalı araç olur bu adamlar devlet görevlisi değil.
7 Beğeni
Bir ülkede adalet uygulanmıyorsa, halk kendi adaletini uygular. Bu onun en doğal hakkıdır. Eğer devlet bir dilencinin, hırsızın, tecavüzcünün, katilin cezasını kesmez ise halk o kahpenin boynunu keser (Yapmıyorsa, halk da suça göz yumuyorsa o göz yumanlarda orospu çocuğudur). Ve bence o adalet dünyanın en güzel adaletidir. Adalet, orospu çocuklarını manda gibi hapiste yatırıp beslemekle değil, o orospu çocuğuna işkence, dayak, idam ile sağlanır.
0 Beğeni
Bir ormanlar vardı para yapmadığınız, onuda paraya çevirin "Deyyus'ül Ekber" herifler. Ülke olarak sapı tuttuk hayırlı olsun.
8 Beğeni