Görüş Bildir
"Dünya düzdür, aksini söyleyen yuvarlaktır" önermesinden yola çıkılarak varılan DÜZ KAFA TEORİSİ bilimselligi 100% kanitlanmis bir teoridir. ("Erkek adam erkek s.ker" önermesiyle karıştırmayınız!) Bu teoriye göre kafasının ön, arka veya yan kısımları düz olanlar, kafası yuvarlak olan insanlardan hem görünüş hem de zeka açısından büyük bir şekilde ayrılıyor. Halk arasinda 'köşe kafali', 'yandan yemiş' veya 'buldozer geçmiş' diye tabir edilen insanlar aslinda bu Düz Kafa Teorisinin canli kanitlarıdır. Bkz: https://mobile.donanimhaber.com/store/e2/b1/6e/e2b16ebc69b1f0d05df70b2c87ae9adf.jpg ------------------------------------------------------------------------- Ha düz kafalı insan oluyor da düz dünya niye olmasın diye sorusu olanlar önce hemen aynayla kafalarının düz olup olmadığını bir kontrol etsinler. Lakin, dünyanın düz olduğunu SADECE düz kafalıların farkına varıp anlayabildiği gerçeğini Bakırköy, Manisa, Londra, Paris, Harvard, Oxford vb birçok Ruh ve Sinir Enstitüleri defalarca yayınladıkları bilimsel makalelerde dile getirmiştir. O yüzden düz dünya teorisini savunanlar aslında Düz Kafa Teorisinin en önde giden savunucularıdır.
0 Beğeni
Shakespeare'in Müslüman olduğunu Stephen Hawking hatta Einstein bile söyledi. Yalnız Şekerpare'dir asıl adı ve tıpki Einstein (Enişten) gibi Osmanlı Türküdür. Hatta ileri gelen İslam alimi Abdüleziz bin Esad Celali Seyfeddin Teyyibin Şekerpare ile amca çocuklarıdır. Eee bazı şeyleri doğru bilsin artık bu millet; güceniyorum ha bu ne cahillik!
24 Beğeni
Bunlar yakın zamanda referandumla başkanlık sistemini getirtme ve yasama-yürütme-yargıyı tek koltukta toplayıp babadan akrabaya geçen dini bir rejimi getirtme planları.
20 Beğeni