Görüş Bildir
ben sadece sizi ve onediodaki yorumları değil, ekşi sözlükte, twitterda ve facebookta yapılan yorumları da kastediyorum.
0 Beğeni
Meydan Misvak gibi dergilere kaldı diyenler var hala. Sosyal medyada, Onedio'da,Twitter'da ya da Ekşi Sözlük'te Misvak'tan bu kadar bahsetmeseniz kimsenin bu dergiden haberi bile olmayacak zaten. Adamların yaptığı tek şey hakaret içerikli karikatürler çizip tepki oluşturmak, sizin gibi sazanların da buna hemen atlaması. O yüzden bu derginin hiçbir değeri yok. Meydan hala Uykusuz'da ve Leman'da.
9 Beğeni
Penguen'in kapanmasi internet caginda artik basili bir yayinin varolamayacagini degil, bu derginin artik kalitesiz bir is yaptigini ve vadesinin doldugunu gosterir. Yine de 15 sene icin Turk mizahi diye bir sey varsa eger burda onemli bir yer edindiler, bircok onemli cizerin cikmasini sagladilar. Bu yuzden dergiyi cikaranlara saygi duyuyorum ama yine uzulerek artik var olmasinin hicbir anlami kalmadigini soyluyorum. Yine de bazi cizerleri umarim baska dergilerde devam ederler. Cem Dinlenmis umarim en kisa zamanda Uykusuz'a transfer olur.
4 Beğeni