Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Size Değil Bir Arkadaşınıza! Seks Yapmak İçin Haftanın 7 Gününden 7 Haklı Gerekçe 🔥

840PAYLAŞIM

Seks yapmak için herhangi bir sebebe ihtiyacınız var mı? Belki sizin ihtiyacınız yok ama seks yapmak için bir neden arayan sayısız insan var...

Peki ya her bir gün, size seks yapacak bir sebep sunuyor olsaydı... Mükemmel olmaz mıydı?

Kaynak: https://ia.meaww.com/read/bizarre/7-reas...

1. Pazartesi en sevmediğimiz gün... Hatta nefret eden bile var!

Haftanın ilk günü; pazartesi! Pazartesi hüznünden kurtulmak ve yeni haftaya sendromsuz biçimde başlamak şart. Çünkü üstesinden gelinecek 4 gün kapıda bekliyor. 

O zaman ne yapıyoruz? İnanılmaz bir sevişmeyle güne başlıyor ya da günü bitiriyoruz. Kaygılarınızın içinde boğulurken harcadığınız enerjiyi yatağa saklayın yeter!

2. Salı sallanıyor çünkü en sevmediğimiz günden kalmayız. 😅

Pazartesi gününün tortusu adeta! Salı günlerinin işe yarar bir tarafı olduğuna inanmak için hiçbir sebebimiz yok.

Peki ne yapmak gerek? Madem salı günlerini takvimlerden silemiyoruz öyleyse seksle meşgul olmak bu günü işe yarar kılacaktır.

3. Çarşamba arada kalmışlığın temsilcisi... 😑

Cuma ve pazartesi aynı uzaklıkta ama hafta sonu sandığımız kadar çabuk gelmiyor işte... İş günlerinin ortasında umutsuz bir çöl; çarşamba! 

Yine de umutsuzluğa kapılmanın alemi yok çünkü işin içine seks girince çarşamba sıkıcılığı yok olmaya mahkum. Şöyle en vahşisinden bir sevişme olduktan sonra hafta sonunun gelişi hiç beklemediğiniz kadar hızlanacak. 🔥

4. Perşembe; sahte bir cuma sanki!

Koskoca 3 günü devirdik geriye yalnızca iki gün kaldı... Perşembeler hafta sonuna öyle yakın ki; hafiften cuma tadı veriyor desek yeridir. Ancak yine de üstesinden gelinecek koskoca bir perşembe bizi bekliyor ve hafta sonu yaklaştıkça sabrımız azalıyor. 

Öyleyse sabırsızlığımızı dindirecek ve bitmek bilmeyen bu günü taçlandıracak ev yapımı bir sevişme hiç fena olmayacaktır. Filmle başlayıp duşta sonlanan bir perşembe gecesine kim hayır diyebilir ki?

5. Nihayet cuma!

Artık hafta sonu başlıyor ve yapılacak çok şey var... Nihayet yaşadığınızı hissedebileceğiniz o günler geldi çattı. Havadaki özgürlük kokusu sayesinde, iş günlerinin ruh halinizde yarattığı tüm sıkıntılardan kurtulmanız daha kolay.

Gelelim asıl meselemize... Madem moralimiz yüksek niçin daha yüksek olmasın? Tıpkı kremayla süslenmiş mükemmel bir pastanın üstüne vişne kondurmak gibi! 🍒 Hafta sonunu kutlamak için seks yapmaktan daha iyi bir yöntem olabilir mi? Tabii ki hayır...

6. Cumartesi gecesinden beklentiniz yüksekse, buyurun sekse! 😂

Sabırsızlıkla beklediğimiz cumartesi gelmiş çatmış... Güzelim tatil gününde ev işlerini ve hafta boyunca askıya aldıklarımızı halletmişiz. Akşam olunca televizyonda doğru dürüst bir şey yok. Gece dışarıya çıkma ihtimalimiz epey yüksek. Böylesine verimli bir gün geçirmişken, mutlu mesut sevişmekten daha iyi bir seçenek var mı?

Cumartesi seksi için yapılabilecek en iyi şeyse; daha önce denemediğiniz bir şeyi denemek! İster dışarıdan eve gelmiş olun, ister dışarıya çıkmadan önce küçük bir kaçamak yapıyor olun... Yeni bir soluk getirmek cumartesi gününüzü unutulmaz kılacaktır.

7. Yine geldi tembel pazar!

Yapılacak hiçbir şey bulamadığımız o gün; pazar! Her yer kapalı, şehir adeta terk edilmiş halde ve bizim rahatlamaya ihtiyacımız var. Ne de olsa pazarın ertesinde o hiç sevmediğimiz ilk iş günü bekliyor. Yeni bir haftadan önce, hem gücümüzü hem de moralimizi toplamak için son bir gün.

Peki yenilenmek için seksten daha iyi bir yöntem var mı? Madem pazarlar rahatlamak için var; rahatlamak için de sevişmek şart. Beraberinde getirdiği huzur ve özgüven de cabası! Hem vücudunuz hem de zihniniz size teşekkür edecek. 😌

Arayan bulur demişler... 😅👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
klinikpsikolog

leş bi içerik daha, hayır editörler sizin kotanız felan mı oluyor aylık içerik kotası? bu kadar saçma içeriklerin bi sebebi olmalı.

socialworker

SeKsi kıslar eqlesin :×

Gizli Kullanıcı

Önce ahlâkını düzelt ..sonra Türkçe dersi verirsin.

socialworker

vaaay stolk ha :D

nagish

aklınız fikriniz sex olmuş

burcu-saricagil

Yine boş içerikler ...

canhalfe

alın bunu azmış bu

Görüş Bildir