Senin Ruhun Hangi Sayı Grubuna Ait?

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Asal sayılar mı karmaşık sayılar mı? Reel sayılar mı irrasyonel sayılar mı? Senin ruhun hangi sayı grubuna ait?

1. Öncelikle söyle bakalım. Hangisiyle tanışıp uzun uzun sohbet etmek isterdin?

İlber Ortaylı
Scarlett Johansson
Walter White
Khaleesi
Barack Obama
Yıldız Tilbe

2. Bugüne kadar hayal ettiklerinin yüzde kaçı gerçekleşti?

3. Hangisini tercih edersin?

4. Bir film yapımcısı ve yönetmenisin. Sana 5 senaryo geldi. Hangisini çekersin?

Uzaylılar Türkiye'yi işgal ediyor. Uzaylı bir kadın, Türk bir erkeğe aşık oluyor ve olaylar gelişiyor. 👽💜❤
Osmanlı, I.Dünya Savaşı'nı Almanlarla birlikte kazanır ve olaylar gelişir. 🌙
Bir cinle evlenen kadın, eşi olan cini bir başka cinle aldatıyor. Olaylar gelişiyor. 😈
Bir üniversiteli arkadaş grubu bir dernek kurar. Örgütün amacı sevgilisinden ayrılanları mutlu etmeye çalışmaktır. 😻
Uzaklarda bir gezegende insanlar günde 3 saat çalışıp 21 saat dinlenmektedir. Silah, cezaevi ve para olmayan bu gezegene bir gün dünyalılar saldırır. Olaylar gelişir. 😯

5. Bir matematik problemi olsan neye benzerdin?

Zor çözülürdüm 😉
Beni çözerken çok işlem hatası yapılırdı 😌
Beni çözmek için en az 150 IQ şart. 1⃣5⃣0⃣
Okuduğunu duyduğunu anlayan herkes beni çözerdi 😍
Beni çözmek için formül bilmek lazım 😏

6. Son olarak sonsuzluk denilince hangisi aklına geliyor?

Asal Sayılar!

Sen Asal Sayılar grubuna aitsin! Seni şu şarkı sözü özetliyor aslında: Yeryüzünde yalnız gezen yıldızsın.  Asaletin, zarafetin her yere ışık saçıyor. Kalabalıklar arasında görkeminle ortamların en gözde insanı oluveriyorsun. İnsanlar sana hayran fakat neden hayran olduklarını tam olarak da açıklayamıyorlar.  Birsin, biriciksin, teksin. İnsanlar senin gibileri bir kalıba sokup formüllendirmeye çalışsalar da bunu henüz kimse beceremedi. Seni senden başkası da açıklayamaz. Biz de açıklarken zorlanmıyor değiliz ;)

İrrasyonel Sayılar!

Sen İrrasyonel Sayılar grubuna aitsin! Sen toplumun normlarından uzak yaşayan sıradışı bir zihne sahip sanatçı ruhlu bir insansın. Betimlemelerle konuşmayı, bir şeyi tanımlarken uzun uzun anlatmayı  tercih ediyorsun. Bir konu hakkında konuşurken daldan dala atlıyorsun ve cümlelerin sonu bir türlü gelmiyor. Konuşurken bu dünyaya ait olmadığını çevrendekilere hissettiriyorsun. ;)

Negatif Sayılar!

Sen Negatif Sayılar grubuna aitsin! Kötümser bir insansın. Olayların hep negatif tarafından bakıyorsun. Bahar aylarında, pazar sabahı kahvaltısından bile şikayet edebiliyorsun. Biraz huysuzluk da var tabii. Hiçbir şeyden mutlu olamıyorsun. Seni mutlu etmek için çooook uğraşmak lazım. :(

Doğal Sayılar!

Sen Doğal Sayılar grubuna aitsin! Son derece rahatsın. Kimseye eyvallahın yok. Maskeler takıp ortamlarda olmadığın gibi görünmek, sevgiliye rol kesmek, insanları aldatmak sana göre değil. Kıyafetlerini seçerken de böylesin. Süslenip dışarı çıkmak yerine sade ve gösterişsiz tarzın var.  Bunun yanında  her daim pozitifsin. En kötü günlerde bile kendini toparlayıp moral düzeyini yukarılara çekebiliyorsun :)

Karmaşık Sayılar!

Sen Karmaşık Sayılar grubuna aitsin! Öyle adına bakıp ''Ne yani ben karmaşık biri miyim?'' demeyin. Senin karmaşıklığın bambaşka. Sen hayal dünyasında yaşayan ama aynı zamanda gerçeklerden de kopmayan birisin. Başkalarına göre ''yalan'' olan hayallerin var ama sen inatçı bir tutumla onların peşinden gidiyorsun.  Başkalarına aldırış etmiyorsun. Hayallerine gülerek bakanlara rağmen oldukça da gerçekçisin. Ulaşılamaz hedeflerin peşinde koşmuyorsun.

Reel Sayılar!

Sen Reel Sayılar grubuna aitsin! Sen adeta manyak paratonerisin. Delisi de seni bulur manyağı da. Çevrende her türlü insan var ama en çok manyaklar dikkat çekiyor. Toplu taşımaya binsen karşına çıkıyorlar, İnternetin başına geçsen çatlaklar seni buluyor, televizyonu açsan bir başka manyak..  Bu insanları görmemezlikten gelmelisin yoksa ilerleyen yaşlarda beynin yanabilir.  aman diyoruz kendine dikkat et ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-fergan

İRRASYONEL SAYILAR!Sen İrrasyonel Sayılar grubuna aitsin! Sen toplumun normlarından uzak yaşayan sıradışı bir zihne sahip sanatçı ruhlu bir insansın. Betimlemelerle konuşmayı, bir şeyi tanımlarken uzun uzun anlatmayı tercih ediyorsun. Bir konu hakkında konuşurken daldan dala atlıyorsun ve cümlelerin sonu bir türlü gelmiyor. Konuşurken bu dünyaya ait olmadığını çevrendekilere hissettiriyorsun. ;)

hasan-yilmaz27

Reel Sayılar! Sen Reel Sayılar grubuna aitsin! Sen adeta manyak paratonerisin. Delisi de seni bulur manyağı da. Çevrende her türlü insan var ama en çok manyaklar dikkat çekiyor. Toplu taşımaya binsen karşına çıkıyorlar, İnternetin başına geçsen çatlaklar seni buluyor, televizyonu açsan bir başka manyak.. Bu insanları görmemezlikten gelmelisin yoksa ilerleyen yaşlarda beynin yanabilir. aman diyoruz kendine dikkat et ;)

dylan-o-brien

asal sayı

ibrahimberkkisa

negatif çıktı tam tersi her olayın iyi yanını görürüm saçmalık

lale-crazy

İrrasyonel Sayılar! İrrasyonel Sayılar! Sen İrrasyonel Sayılar grubuna aitsin! Sen toplumun normlarından uzak yaşayan sıradışı bir zihne sahip sanatçı ruhlu bir insansın. Betimlemelerle konuşmayı, bir şeyi tanımlarken uzun uzun anlatmayı tercih ediyorsun. Bir konu hakkında konuşurken daldan dala atlıyorsun ve cümlelerin sonu bir türlü gelmiyor. Konuşurken bu dünyaya ait olmadığını çevrendekilere hissettiriyorsun. ;)

Görüş Bildir