Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

FBI Özel Ajanlık Testinden Geçebilecek Misin?

-

Senin ajanlık özelliklerin ne alemde? Bakalım, dünyanın en büyük ajanlık kurumu olan FBI'a girebilecek misin?

1. Birisi sürekli çenesine, koluna ve saatine dokunuyorsa, bu ne anlama geliyor olabilir?

2. Ehliyetin var mı?

3. Daha önce hiç uyuşturucu kullandın mı peki?

4. Hiç düşmanın var mı diye sorsak?

5. Her gün spor yapar mısın?

6. Sence insanlar zamanla değişir mi?

Bazısı değişir, bazısı değişmez
Değişmez
Kesinlikle değişir

7. Daha önce hiç silah kullandın mı desek?

8. Cinayet alanına çağrıldın diyelim! Orada bakacağın ilk şey ne olurdu?

9. Çok aranan bir suçluyu yolda gördün diyelim. E peki ne yapacaksın?

10. Son soru: Sence şu nedir?

FBI değil de CIA'e daha uygunsun!

Verdiğin cevaplara göre sen; daha komplike, daha karmaşık düşünen birisin. İşte bu yüzden FBI'den daha çok CIA, MI6, KGB gibi uluslararası ajanlık kurumlarında çalışmaya uygunsun. Çünkü sen anlık olayların insanı değilsin; büyük resmi görmeyi ve süreci takip etmeyi seviyorsun. Zekisin, hızlısın, kurnazsın ve her şeyden önemlisi ketumsun. Ama kafan da atarsa dünyayı sallayabilecek potansiyeldesin ;)

Bu ajanlık işleri falan sana göre değil!

Ya galiba bu ajanlık falan işleri sana göre değil. Öyle koşuşturmacaya, adrenaline, tehlikeye falan hiç gelemezsin. Umurunda değil zaten bu tip şeyler. En fazla filmini izlersin, dizisini takip edersin... Ama "illa FBI'e gircem" diyorsan, biraz çalışman, kendini geliştirmen gerekiyor. Yoksa bu halde çaycı olarak bile alamayız seni. Neyse sen, en iyisi bize bir çay demle, iki de şeker getir yanında :)

Sen özel ajan olmak için doğmuşsun!

İşte aradığımız ajan sensin: Hızlı karar alabilen, soğukkanlı, analitik ve de zehir gibi zeki! Sen her şeyden önce dikkatli ve ayrıntıcısın. Bir cesede baktığında onda katilin imzasını görebilirsin, sezgisel ve içgüdüsel kuvvetlerin de var. Kısaca sen, özel ajan olmak için doğmuşsun ne diyebiliriz ki!? Lanet olası federal :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
harun-baris-celik

engelli raporu almak için 538 tane soru soruyorlar zaten koskoca MİT te FBI da ajan federal olmak için en az 1500 soru sorarlar adama

limontepeli-orhan

komik ya :)

hasan-yilmaz27

Sen özel ajan olmak için doğmuşsun! İşte aradığımız ajan sensin: Hızlı karar alabilen, soğukkanlı, analitik ve de zehir gibi zeki! Sen her şeyden önce dikkatli ve ayrıntıcısın. Bir cesede baktığında onda katilin imzasını görebilirsin, sezgisel ve içgüdüsel kuvvetlerin de var. Kısaca sen, özel ajan olmak için doğmuşsun ne diyebiliriz ki!? Lanet olası federal :)

madammecoco

Lanet olası federal ben özel ajan olmak için doğmuşum

yagiz-pg-karakoc

FBI değil de CIA'e daha uygunsun! Verdiğin cevaplara göre sen; daha komplike, daha karmaşık düşünen birisin. İşte bu yüzden FBI'den daha çok CIA, MI6, KGB gibi uluslararası ajanlık kurumlarında çalışmaya uygunsun. Çünkü sen anlık olayların insanı değilsin; büyük resmi görmeyi ve süreci takip etmeyi seviyorsun. Zekisin, hızlısın, kurnazsın ve her şeyden önemlisi ketumsun. Ama kafan da atarsa dünyayı sallayabilecek potansiyeldesin ;)

Görüş Bildir