Devlet Tiyatroları Anadolu Turnesinde

 > 
8PAYLAŞIM

Dt Anadolu Turnesinde

Dt Anadolu Turnesinde

Devlet Tiyatroları, 10-16 Mart'ta 15 ilde, 40 temsille seyirci karşısına çıkacak.

DT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, turne süresince Gaziantep, Kahramanmaraş, Elazığ, Malatya, Samsun, Çorum, Zonguldak, Denizli, Ordu, Tokat, Kırıkkale, Çanakkale, Karabük, Bartın, Çaycuma ve Aliağa Ceza İnfaz Kurumları tiyatroyla buluşturulacak.

Ankara DT; "Para"yla 11-12 Mart'ta Samsun DT Sahnesi'nde ve 14-15 Mart'ta Çorum DT Sahnesi'nde; "Nehir" 14-15 Mart'ta Ordu Kültür Sanat Merkezi DT Sahnesi'nde; "Korkma" 10 Mart'ta İstanbul Tuzla'da, 12 Mart'ta Eski Meclis'te ve 14 Mart'ta Kırıkkale'de tiyatroseverlerle bir araya gelecek.

İstanbul DT; "Cimri" 12-13 Mart'ta Elazığ Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi DT Sahnesin'de ve 14-16 Mart'ta Malatya Sabancı Kültür Merkezi DT Sahnesi'nde; "Kalpak" 14-15 Mart'ta Denizli Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi DT Sahnesi'nde; "Masallar, İnsanlar, Bir De Türküler" 11-14 Mart'ta Aliağa Ceza İnfaz Kurumları'nda izleyiciyle buluşacak.

İzmir DT; "Kahvede Şenlik Var"la 11 Mart'ta Karabük'te, 12 Mart'ta Çaycuma'da, 13 Mart'ta Bartın'da ve 14-15 Mart'ta Zonguldak DT'de Sahnesi'nde; "Üç Destan"la 12 Mart'ta Çanakkale'de temsil verecek.

Bursa DT; "Pgygmalion-Bir Kadın Yarattım" 12-13 Mart'ta Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek DT Sahnesi'nde ve 14-15 Mart'ta Gaziantep Onat Kutlar Sahnesi'nde sahne alacak.

Sivas DT; "Yunus Emre" ile çocuk oyunu "Çiçek Prenses"i 11 Mart'ta Tokat'ta seyircinin beğenisine sunulacak.

AA

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir