Brezilya Kalçası İstedi, Ölümden Döndü: 8 Kere Ameliyat Olan Kadın Şimdi Oturamıyor, Hareket Edemiyor...

 > 
5PAYLAŞIM

İsviçre'de yaşayan 30 yaşındaki Gamze A., Brezilya kalçası için masasına yattığı ünlü estetik doktorundan şikayetçi oldu. Operasyon sonrasında talihsiz kadının vücudunda çökme ve kitleler meydana geldi. Ölümcül enfeksiyonlarla mücadele eden genç kadın 8 ameliyat oldu, oturamayacak ve yürüyemeyecek hale geldi...

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, İsviçre'de yaşayan 30 yaşındaki Gamze A., geçtiğimiz yıllarda Türkiye'ye geldi. Brezilya kalçası yaptırmak isteyen genç kadın iddiaya göre ünlü plastik cerrahı Fatih Dağdelen ile anlaştı.

Taburcu olan Gamze A., ilk önce istediği sonucu aldı, ancak sonrasında dikişlerden yağ gelmeye başladı...

Özel bir hastanede kalçasına enjekte edilen yağlar sonrası istediği görünüme elde edilen genç kadın taburcu oldu. 

Fakat yine iddiaya göre, bir müddet sonra genç kadının dikişlerinden yağlar akmaya ve dik duran sahte kalça aşağıya doğru çökmeye başladı.

Cerraha durumu anlattı, "Türkiye'ye döndüğünde bakarız" yanıtını aldı

İşleri nedeniyle İsviçre'ye geri dönmek zorunda kalan Gamze A., ünlü plastik cerraha durumu anlattığında ise doktorun önemli bir durum olmadığını, 'Türkiye'ye döndüğünde bakarız' gibi sözleriyle karşı karşıya kaldı.

Kitle oluşmaya başladı, ölümün eşiğine geldi...

İsviçre'de tedavi olan genç kadının yağ hücrelerinin altında (nekrozlar) kitleler oluşmaya başladığını bu nekrozların iltihaplandığını ve yasaklı madde olan Aqualift isimli dolgu malzemesinin vücuduna yerleştirilmiş olduğunu öğrendi.

Türkiye'ye dönüp ameliyat oldu, ancak bu defa da enjekte edilen yağlar aktı ve dikişler patladı

Türkiye'ye geri dönüp yeniden hastaneye gittiğinde ise kendisinden para talep eden doktorların sağlığıyla ilgilenmemesi karşısında ikinci kez ücreti yatırıp, sağlığına kavuşmak ümidiyle ameliyat masasına yattı. Fakat bu ameliyat sonrası da genç kadına enjekte eden yağlar deliklerden akmaya ve dikişleri patlamaya devam etti.

Pantolon giyemiyor, oturamıyor ve hareket edemiyor...

Sağlığının tehlike altında olduğunu ileri süren Gamze A.'nın vücudundaki yağlar, aylarca akmaya ve koku yapmaya devam etti. Hayatı alt üst olan genç kadın, pantolon giyemez, oturmaz ve hareket edemez hale geldi. Hastanenin diğer doktorları tarafından 8 kez ameliyat edilen Gamze A.'nın vücudu deforme oldu.

Doktordan şikayetçi oldu

Mağdur olan genç kadın, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Şikayet dilekçesinde kalçasına enjekte edilen dolguların patladığını, yıllar geçmesine rağmen düzelmediğini, yürüyemez durumda olduğunu beyan etti. Gamze A., ameliyatı gerçekleştiren ünlü doktorun cezalandırılmasını istedi.

Bu haberler de ilginizi çekebilir 👇

Kocasını İnternette Aldatıp Çıplak Fotoğraflarını Yollamış: Suçlu Bulunan Kadın 30 Bin TL Tazminat Ödeyecek - onedio.com
Kocasını İnternette Aldatıp Çıplak Fotoğraflarını Yollamış: Suçlu Bulunan Kadın 30 Bin TL Tazminat Ödeyecek - onedio.com
18 ve 23 Kasım Çekilişlerinde Altı Sayıdan 4’ü Aynı Geldi: '5 Trilyonda Bir İhtimal' - onedio.com
18 ve 23 Kasım Çekilişlerinde Altı Sayıdan 4’ü Aynı Geldi: '5 Trilyonda Bir İhtimal' - onedio.com
Bebeğini Dondurucu Soğukta Ölüme Terk Eden 'Anne' Tutuklandı - onedio.com
Bebeğini Dondurucu Soğukta Ölüme Terk Eden 'Anne' Tutuklandı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir