Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Balık Burcu İnsanının Anlaşılması En Güç İnsan Olduğunun 15 Net Kanıtı

5.8bPAYLAŞIM

İşte balık burcunun toplum tarafından anlaşılamamasına sebep olan 15 eşsiz özelliği:

1. İnsanlara gereğinden fazla güvendikleri için genellikle başları yanar. Bilmeden yapılmış da olsa hatalara asla tolerans göstermezler.

tinypic.com

2. Kimi zaman gerçeklikten kaçmaya ihtiyaç duyarlar. Onların bu denli hayalci olmasına etraflarındaki insanlar anlam veremezler.

3. Çevreleri onların aşırı hassas ve duygusal olduğunu düşünür; ancak onlar için diğerleri fazla duygusuzdur.

4. Başkaları kimi zaman onları mantıksız davranmakla suçlayabilir ancak onlar sezgileriyle hareket etmekten ve içlerinden geleni yapmaktan vazgeçmezler.

5. Şefkat göstermek onların işidir; ancak onlar kötü zamanlar geçirdiğinde diğer insanlardan aynı desteği göremeyip hayal kırıklığına uğrarlar.

6. Bireyselliklerine düşkündürler. Kimi zaman herkesi unutup yalnızca kendi iradeleriyle hareket etmeye ihtiyaç duyarlar.

7. Bilge kişilerdir. İleride karşılaşabilecekleri durumları çok önceden hesap eder, pek az yanılırlar.

8. Soyut düşüncelere ve fantastik âlemlere kendilerini yakın hisseden, sanatçı ruhlu insanlardır ve çoğu iyi sanatçı gibi az kişi tarafından anlaşılırlar.

9. Zodyağın son burcuna mensup olan balıklar, diğer tüm burçların özelliklerinden de pay aldıkları için zaman zaman kararsızlık yaşar, kendileriyle çelişirler.

10. Bünyelerini yoracak kadar yoğun bir empati yeteneğine sahip oldukları için zaman zaman başkalarının duygularıyla kendilerininkini karıştırırlar.

11. Kimseden yardım istemeyi sevmedikleri için bazen yok yere büyük bedeller öderler.

12. Yeni deneyimlere daima aç oldukları için öyle alışıldık, monoton bir hayata ayak uyduramazlar.

13. Olaylara bakış açıları herkesinkinden farklıdır. Kimsenin düşünemediğini düşünür, kimsenin bulamadığı çözümler bulurlar.

14. İçe dönük insanlardır. Tanımadıkları insanların yanında bulunmaktan rahatsızlık duyduklarından bazıları onları fazla havalı bulur.

15. Ve tüm balıklar zekidir. Zeki oldukları için bazen anlaşılmaz, bazen de kıskanılırlar.

Siz onları boş verin sevgili balıklar; biz sizleri seviyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gecefeneriii

Çoğu doğru. Farkındaysanız çoğu diyorum çünkü insanlara güvenmemeyi ve verdiğim değerin karşılığını beklemeyi bıraktım seni lanet olası pis zenci! Ve duygusuzum. Mxjxkfkkf

burak-w

Adamsın bir kez daha koltuklarım kabardı ^^

real-muslim

1 dakika ben balık değilim ama hepsi beni anlatıyo nasıl? neden? ha?

elifnur-yalkin

yükselenin balık olabilir belki

real-muslim

hmmm yukselen? anlatabilir misin O NE

elifnur-yalkin

Yükselen burç. doğum anında doğum haritanda yükselen gezegene ve takım yıldızına göre bulunuyor. normal balık değilim dediğin burç burç güneş burcun olarak geçer. benim güneş burcum yengeç yükselenim akrep alçalanım boğa ay burcum ikizler, merkür burcum aslan mesela... falan filan... burçlar karışık konu ben de çok fazla detay bilmiyorum ama yükselen burç dış dünyaya nasıl göründüğünü belirler ve karakterinde de önemlidir. yükselen burcunu hesaplamak için doğum saatini de bilmen gerekir. doğruğun şehir,doğumsaatin, doğumtarihin; bu 3 ünü girerek herhangi bir siteden hesaplayabilirsin yükseleneni ya da ben şu siteyi önerebilirim:

real-muslim

tesekkurler

meryem-ozmen

#14 kesinlikle beni anlatıyo👏👏👏

7kedi7eti7

Balık burcuyum bekarım kızlar :D

Görüş Bildir