'Tekeden Süt Sağılmaz Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı Olmaz'

 > 
266PAYLAŞIM
'Tekeden Süt Sağılmaz Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı Olmaz'

MHP lideri Devlet Bahçeli grup toplantısında konuştu. İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

30 Mart seçimlerinden sonra iktidar partisinde umduğunu bulamayan vatandaşlarım MHP'yi tercih etmişlerdir. AKP'de kopmalar uzanacak ve CHP her türlü çirkefliğe rağmen yerinde saymıştır. MHP iktidarın yegane alternatifi olduğunu 30 Mart seçimlerinde tescil ettirmiştir. Emrimizde devletin imkanlarını yoktu sadece milletimizin vereceği karara güvendik. Elde ettiğimiz netice ile yetinmeyeceğiz.

Eksikliklerimizi gözden geçireceğiz. Her ihtimalin üzerine giderek önümüzdeki seçim süreçlerine hazırlanacağız.30 Mart seçimlerinden sonra sandıklardan yayılan şaibeler konuşulmuş. Bazı ilçe ve beldelerde seçimlerin yenilenmesine karar verilmiştir. Oy sayımına dönük itirazları bir takım ilçelerde sonuç vermiştir. Pis kokuların yayılması 30 Mart'tan çıkan sonuçlarına sorgulatmıştır. 30 Mart akşamı 41 ilde görülen elektrik kesintisi herkesi kuşkulandırmıştır.

KEDİLERE DAVA AÇILMASI GÜNDEMDEDİR

Bir bakanın yaşanan elektrik kesintilerini kediye yüklemesi milletin zekasına hakarettir.

Herhalde kedilere dava açılması gündemdedir. Ve trafolar Başbakan’ın adamları tarafından kuşatılmış durumdadır. Allah’tan barajları yabani hayvanlar içip bitirmemiş, elektrik tellerini kuşlar kemirmemiştir.

Sadece paralele kediler suçlanarak vaziyet kurtarılmıştır.

Başbakan balkondan yaptığı konuşmada Suriye ile savaşta olduğumuzu söylemişti.Ama bu konuşulmamıştır. Sayın Başbakan Türkiye Suriye ile ne zaman savaşa girmiştir. sayın Erdoğan söyler misin bize savaş kararını kimlerle konuştun? Türkiye'yi kafana göre savaştırmak mı istiyorsun? Milletimizin sorunları çözüm beklerken Başbakan paralel örgüt avına çıkmıştır. Bir de savaşa girmişiz de haberimiz olmamıştır.

ŞİFRELİ SÖZLERLE İMA ETMİŞTİR

30 Mart'la beraber Başbakan cumhurbaşkanlığına sıcak baktığını şifreli sözlerle ima etmiştir. Başbakan'ın aday olması halinde Sayın Gül'ün buna saygı duyacağı kendisinin Başbakanlık koltuğuna oturtulacağı bazı vekiller tarafından konuşulmaktadır. Yani ağzı olan konuşuyor. Anlaşırlarsa her şey netleşecektir. Demokrasi ile yönetilen ülkede iki kişinin keyfine ülke teslim etmek olmayacak bir şeydir.

TEKEDEN SÜT SAĞILMAZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN CUMHURBAŞKANI OLMAZ

Bu yüce makama seçilecek şahsiyetin şaibeden uzak temiz sicile sahip olması şarttır. Türk milleti kral seçmeyecek, sultan atamayacak, emir tayin etmeyecek. Peki ne yapacak? Cumhuru temsil edecek, milli kimliğe saygı duyup benimseyecek hakkında şaibe olmayan kişiye onay verecektir. Önce özerkliğe arkasından Kuzey Kürdistan'a açık kapı bırakandan cumhurbaşkanı olmaz, Türkiye'tyi birbirine düşürmeye çalışandan cumhurbaşkanı olmaz, bebek katili ile müzakere edenden, teröristlere kucak açandan cumhurbaşkanı olmaz, milleti 36'ya ayırmaya çalışanladan, Twitter kapatandan cumhurbaşkanı olmaz, adaletten kaçandan, rüşvetçilere kol kanat gerenden cumhurbaşkanı olmaz, evdeki paralarını sıfırlarken haysiyeti sıfıra düşürenden cumhurbaşkanı olmaz, milliyetçiliği ayaklar altına alndan Türkiye Cumhurbaşkanı olmaz olamayacak. İki yanlıştan bir doğru çıkmaz. Tekeden süt sağılmaz. Recep Tayyip Erdoğan'dan cumhurbaşkanı olmaz.

HT

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir